RENKLİ NOKTALAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞ AŞAMALARI

renkli-noktalar-orgu-modeli
renkli-noktalar-orgu-modeli

Örgü Renkli Noktalar Şiş İşi Örgü Anlatımı Videolu Örnek Tarifi ile sizlere yeni ve Kolay bir Örnek daha.Örgü Modeli örneği çıkarmak isteyenlere çok kolay ve Açıklamalı.

Düz Örgü arasına saklanmış Renkli Noktalı Örgü Deseni hoşuma gittiği için sizlere de paylaşayım dedim. Lütfen örnek yabancı diye söz etmeyin zira hiç örgü örmeyi bilmeyenler bile anlayacak kadar net gösteriliyor.

sis-orgu-renkli-noktalar-modeli
sis-orgu-renkli-noktalar-modeli

Biraz önce gördüğümde şaşırdığım İlginç ama güzel bulduğum Tunus Tığ şiş ile örülen Örgü Tunus Haraşo Örneği yapılışı için siz de buradan bakarak görebilirsiniz.

Sökmeli Örgü Modellerine ilgi duyan hanımla da burada göreceğiniz İlmek Kaçırmalı Örgü Modeli anlatımını Türkçe olarak izleyebilirsiniz.
Renkli Nokta Örgü Modeli video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*