TIĞ ÖRGÜ TEKNİĞİ İLE BOĞAZLI BAYAN PANÇO YAPIMI
crochet-poncho

TIĞ ÖRGÜ TEKNİĞİ İLE BOĞAZLI BAYAN PANÇO YAPIMI


crochet Poncho-Yakalı Boğazlı Kadın Panço Modeli Tarifi– Örgü Kolay Panço Modelleri serimize başlayalım ve Balıkçı Yakalı Bayan Panço nasıl yapılır? öğrenelim diye Tam açıklamalı Videolu yapılışını görelim.

Şişle Çocuk Panço Bere Takım örmek isteyenler burada ki Kız Çocuk Panço Yapılışı olan çalışmaya bakabilirsiniz.

Yuvarlak Büyük Motifle Başlanan Panço Modelleri için de Kapşonlu Bayan Panço Modeli Tığla yapılan başka bir model.

Baharlık Panço Yapılışı yine Tığla örülen 44-46 beden bayanlara göre yapılan bir Model.Motifli Pançolar için inceleyebilirsiniz.

puskullu-bogazli-bayan-panco
puskullu-bogazli-bayan-panco

Her bedene göre olması için başlama zincir ve ölçü sayılarına ilk göz atalım. Small (Size) Beden: 36-38 Beden Bayan Pançolar için 73 cm chain  Zincir ile başlanır.

Medium (Size) Beden : 40-42 Beden Kadın Pançoları için de 77 cm chain zincir çekiliyor. Large (Size) Beden :  44-46 beden Pançolar için 82 cm chain zincir çekilir.

48-50 beden Panço ve üstü için de yine 10 cm zincir ilave edebilirsiniz. Çoçuk Pançoları için de 60-72 cm aralığın da zincir (For Chlld) sayıları yeterli.

Zincir çektiğinizde çember haline getirmeden önce başınızdan rahat geçtiğine emin olun.Hatta biraz daha bolluk kalmasına önem verin.

Zincirleri çok sıkı yapmayın biraz gevşek çekin.  Videolu Panço Tarifi için Keyifli seyirler.Kolay gelsin.Beğenenler Paylaşabilirler

Bir cevap yazın