El İşleri Bebek Örgüleri TIĞ ÖRGÜ ÖRNEĞİNİ ÇOK SEVDİĞİM 1 YAŞ BERESİ

TIĞ ÖRGÜ ÖRNEĞİNİ ÇOK SEVDİĞİM 1 YAŞ BERESİ

401
ornegi-harika-modeli-guzel-1-yas-bebek-beresi
ornegi-harika-modeli-guzel-1-yas-bebek-beresi

Tığ İşi Yulaf Modeli ile Pembe 1 Yaş Bere Modeli Tarifi-Aranızda bu örneği bilenler var mı? Bilmiyorum ama Yeni gördüğüm bu Örnek Tarifini ve Bere Yapılışını sizlere de göstereyim istedim.

Nako Bebe 100- Tığ 7 numara- 96 zincir çekilir ve birleştirilir.Birleştirme aşamasın da Zincirin dönmemesine dikkat edin örneği dönük olursa kuramazsınız.

İlk sıra bütün zincirlerin üzerini trabzan ile 96 trabzan dolduruluyor.2. sırada Bere lastiği trabzan önünden ve arkasından sırası ile yapılıyor.

Bu Model de enine lastik uygulanmıyor.Düz örülüp model kuruluyor.Bu zincir ile başlanan Bere 1-2 yaş arası Bebekler için.

pembe-yulaf-orgu-bere-yapilisi
pembe-yulaf-orgu-bere-yapilisi

Lastik kısmından başlanıp Tepesinde bitirilen Dikişsiz Bere Modelini Klasik Fıstıklı berelerin dışında model isteyenler için yayınladım.

Tığ ör Tohum Yulaf Modeli adını verdiğim örneğin adını bilmiyorum.Ama sanırım daha önce Pembe Bayan Yelek modelin de bu örneği gördüm.Eğer bu örnek ile yapılan Örgü Bayan Yeleğini bulabilirsem sayfaya size fikir olması için göstereceğim.

kafeste-acan-cicekler-tig-isi-yelek-modeli
kafeste-acan-cicekler-tig-isi-yelek-modeli

Berenin örneği ile yapılan Yelek Modelini Nette ararken Bu Pembe Yelek Modelini yeni gördüm sizde görün diye buraya ekledim.Ancak bu modelin videosunu aradım ancak bulamadım.Örgücü hanımlardan bu Yelek modelinin örneğini rica edeceğim.Bu Örnek nasıl yapılır? yakın zamanda paylaşırım inşAllah.

SARMALI ZİNCİRLİ TIĞ ÖRNEĞİNDEN ŞAL YAPILIŞI BURADA

Gördüğünüz üzere  Sarmalı Zincirli Şal Modeli de çok bilinen modellerden değil.Zikzak örgü ama aralarda ki Sarma zincir tekniği değişik.

KIRMIZI BAŞLIKLI 2-4 YAŞ FİYONKLU KIZ BERESİ YAPIMI

Ablalar varsa onlar için de bu 2-4 Yaş Kız Çocuk Beresi olan Kırmızı başlıklı bere modelini önerim.

degisik-yulaf-modelli-bebek-bere
degisik-yulaf-modelli-bebek-bere

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz