El İşleri TIĞ ÖRGÜ ÇALIŞMASI KABARIK ÖRNEKLİ YASTIK TARİFİ

TIĞ ÖRGÜ ÇALIŞMASI KABARIK ÖRNEKLİ YASTIK TARİFİ

966
tigla-kabarik-modelli-yastik-tarifi
tigla-kabarik-modelli-yastik-tarifi

Koltuklara,Çekyat ya da Divanlar için  Ahududu Tığ Örneği İle Şık Kırlentler,Yastıklar Yapmak isteyen Hanımlara Tarifi. Ev Dekorun da Kullanılan Kırlentlerin Salonun havasını nasıl değiştirdiğini Biz hanımlar iyi biliriz.

Biraz zaman alır ama Aynı örnekle Yastıklar ve Yatak Örtüsü ile çok güzel Örgü Örtüler yapabilirsiniz. Ya da Koltuk Şalını farklı renk Kırlentleri başka renkler ile Salonun Dekorasyonuna,Koltuklara uyan Koltuk Minderleri Pek güzel olur.

Hatta biraz daha Süslü Yastıklar için 4 köşesine Ponponlar ya da Püsküller yapabilirsiniz Çok şirin olur.Püsküllerin ucuna Koltuk Şalının renginde İri Kocaman Boncuklar da takabilirsiniz.

3boyutlu-tig-modelden-koltuklara-kirlent
3boyutlu-tig-modelden-koltuklara-kirlent

Daha önce kullandığınız Eskiyen Kırlentlere Yeni Örgü Kılıflar yapabilirsiniz. Dört tarafına Boncuklu saçaklar,Örgü Saçaklı Tığ Örgü Çiçekler ve Büyük Boncuklar,Ponponlar ne güzel yakışır.

GÖRÜMCELERE ÖZEL TIĞ ÖRGÜ YELEK YAPIMI

Görümcelere Özel Yelek Modeli Tarifi güzel,örneği güzel Yumuşak bir çok modele gider bu örneğin yapılışını da görmek için buyrun.

ahududu-tig-isi-koltuk-minderi
ahududu-tig-isi-koltuk-minderi

Yastık örmek için Örnek: Ahududu Tığ Modeli ile yapılmış.Sayfa altın da ya da Tığ Örgüler kısmında Bu Örnek ile Yelek,Bere gibi Modellerin de yapıldığını görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz