Menü Kapat

tig-isi-pirinc-ornekli-bebek-battaniye

TIĞ İŞİ PİRİNÇ ÖRNEKLİ BEBEK BATTANİYE AÇIKLAMALICrochet Patchwork BlanketTığ Örgü Pirinç Tekniği ile Bebek Battaniyesi Model anlatımı için Videolu Pirinç Modelli Battaniye Yapılışı. İster renk,renk ister Tek renk Kenarları Yelpaze Kenar Modelli ya da Püsküllü Yatak Örtüsü için Açıklamalı Pirinç Tığ Modeli.

Şirin hanım modeli çok güzel anlatmış kendisinin Ağzına eline sağlık diyelim ve bu güzel Bebek Battaniyesi Tığ işi Modeli hakkında fikirlerimizi paylaşalım.

pirinc-tig-orgu-battaniye
pirinc-tig-orgu-battaniye

Öncelikle yabancıların Tığ İşi Bebek Battaniyeleri için çok kullandıkları ve Etrafını Geniş Tığ işi Kenar örnekleri ile yaptığı Pirinç Tekniği Yatak Örtüsü ya da Battaniyeler için kullanılıyor.

5 Günde Battaniye Modeli diye bu örneğin farklı anlatımı da var Ancak Şirin hanım kadar detaylı ve net anlatılmadığı için Şirin hanım detaylı videosu ile 5 Günde Bebek Battaniyesi anlatımın tüm detaylarını vermiş.

Son yazım da Sizlere sunduğum Tığla Gömlek Patik modeli ve Havlu Danteli Modeli olan Uğur Böcekli Havlu Kenarı Dantel yapılışları buradalar.
Tığla Pirinç Battaniye Videosu-5 Günde Bebek Battaniyesi Detaylı Anlatım Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir