Örgü Modelleri TIĞ İŞİ KARE ÇOK ŞIK KARYOLA ÖRTÜSÜ MOTİF YAPILIŞI VİDEOLU

TIĞ İŞİ KARE ÇOK ŞIK KARYOLA ÖRTÜSÜ MOTİF YAPILIŞI VİDEOLU

853
Tig-isi-kare-cicekli-karyola-ortusu-motif-yapilisi-izle
Tig-isi-kare-cicekli-karyola-ortusu-motif-yapilisi-izle

Tığ işi Örgü Yatak Örtüsü ve ona uygun Kare ya da Dikdörtgen Örgü Tığ işi Yastıklar ile şık bir Örgü Örtü yapmak

isteyenlere önereceğim çok şık Kare içi Çiçek motifli Tığ işi Videolu örnek ile harika Örtüler olur. Tabi isteyenler Çekyat,Kanepe ya da Koltuk örtüsü olarak ta düşünebilirsiniz.

Sizinde fark edeceğiniz gibi videodaki Kare Örme Motifte kullanılan renkler ile Fotoğrafta görülen Kare Motif renkleri farklı.Ancak ben Fotoğraftaki motifin renk seçimini daha çok beğendim ve renklerin zıt olması motifi daha net olarak göstermiş.

Eğer örmeyi düşündüğünüz Örgü Karyola Örtüsünü Örgü Şişleri ile örmeyi düşünürseniz o zaman burada bulunan istediğiniz her şeyi örebileceğiniz Şirince Örgü Modeli ile örebilirsiniz. Bu örnekte 2 ya da 3 renk örgü tığ ipi ile örülür.

Tig-isi-kare-cicekli-karyola-ortusu-motif-yapilisi-izle
Tig-isi-kare-cicekli-karyola-ortusu-motif-yapilisi-izle

Dün gece sizlere çok güzel şeyler tanıttım.Bunlardan bir tanesi de Delikli Sıralı Verev Örgü modeline mutlaka buradan bakınız. Hem çok güzel hem asil bir örgü deseni.

Tığ işi örgüler de usta olan Motif modeli Fotoğraflarına bakarak örnek çıkaran hanımlara burada bulunan tam 54 Adet Örgü Yastık Modellerine fikir vermesi için bakabilirsiniz.

Tığla Örgü Yatak Örtüsü örmek isteyenler için bir kaç değişik ve benim de çok beğendiğim Tığla Örülen Örgüden Örtü Örneklerinden bir kaçını size göstermek istiyorum.

Videolu anlatımlı Örgü Papatya Motifli Tığ işi örneği tam yaz ayları için evinizde bahar havası hissettirecek bir Örgü tığ işi modeli.

Motif,motif örülüp sonra birleştirilen Örgüler yerine tek seferde örülen Zincirli Zigzag Yatak Örtüsü Örneği aradığınız örnek olabilir.Hem çabuk örülüyor hem güzel ve kolay bir Örnek. Daha fazlasına El işleri yazan menüden bakabilirsiniz.

Videolu Açıklamalı Tığ işi Yatak Örtüsü Örneği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz