El İşleri TIĞ İŞİ HALKALI YAZLIK DANTEL YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

TIĞ İŞİ HALKALI YAZLIK DANTEL YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

1999
tigla-dantel-halkali-yelek-ornegi
tigla-dantel-halkali-yelek-ornegi

Tığla Yazlık Bayan Yelek Örneği bu aralar çok isteniyor.Gelin Yelekleri,Anne Yeleği,Tığ işi Mevsimlik Yelekler için Tığ işi Halkalı Dantel Yelek Örneği Türkçe videolu anlatımlı yapımı.

Yeni Yelek Örnekleri için Tığ modeli Halkalı Yelek örgü modeli sizin de göreceğiniz gibi oldukça kolay örnek çıkarmakta zorlanmayacağınız bir modeli.

Az önce Lif Modeli olarak sizlere sunduğum Papatyalı Tığ işi Örneği Papatyalı Lif Modeli olarak gösterdim. Çiçekli Tığ Yelek Örneklerini sevenler bu Tığ işi Papatyalı Lif  Modeli ile Yazlık Papatyalı Bayan Yeleği yapabilirler.

Şiş işi Yazlık Yeleklerde Kenar Örneği için Yandan Çarklı Örgü Modeli adında değişik ve hem ara örgü hem aralarda 2-3 +örnek ile örgünün tamamında kullanabileceğiniz bu modele buradan ulaşabilirsiniz.

yazlik-halkali-dantel-yelek-deseni
yazlik-halkali-dantel-yelek-deseni

Çiçek Motifli Dantel Yelek modeli Dantel Yazlık Kadın Yelekleri ve Dantel Hırkalar için çok şık bir örneğin yapım aşamaları resimli olarak burada.

Dantel Çiçek Nakışlı Bayan Yelek için burada Türkçe videolu anlatımlı Dantel üzerine İğne ile çiçek nakışlı model yapımı
Halkalı Dantel Baya Yelek,Tığ İşi Halkalı Dantel,Halkalı Yelek Örneği,Yazlık Dantel Yelek Modeli,Dantel Yelek Örnekleri,Dantel Yelek Modeli,Tığ işi Dantel Örneği

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz