TIĞ İŞİ ÇİÇEK NAKIŞLI KIZ YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU
tig-isi-cicek-nakisli-kiz-yelek-yapimi

TIĞ İŞİ ÇİÇEK NAKIŞLI KIZ YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLUTığ işi Dantel Kız Yelekleri– Sizlere hem yapılışı hem modeli ile çok beğenerek Üzerine İğne ile Çiçek Nakışları

Tigla-orgu-cicekli-kiz-yelek-modeli
Tigla-orgu-cicekli-kiz-yelek-modeli

işlenen Çeyizlik Kız Yelek modeli nasıl yapılır? Türkçe videosu ile öğrenebilirsiniz.

Şeyma hanımın anlatımını yaptığı Şeyma’nın Örgü Modelleri içinde seçtiğim yapılışı kolay görünüşü şahane Kız Yelek örneği nasıl yapılır tanıtmak istiyorum.

Şeyma hanım detayları ile Çiçekli Dantel Yelek yapımını bizlere öğretmiş. Dantel Çiçekli Bayan Yelek için tığ no 3 1.7 mm ,ipin markası nako bebe ipi kullanılmış.

Tığla Yeni Yelek modeli arayan hanımlar Tek şiş ile yapılan Beyaz üzerinde Tığ işi Örgü çiçekler ve İğne nakışı ile böyle güzel bir örnekli Yelek modeli düşünebilirsiniz.

Trabzan sayılarını artırarak Çeyiz Yelekleri için böyle Yazlık Dantel Yelekler Bayanlara çok yakışıyor.İsterseniz farklı şekillerde süsleyebilirsiniz ancak Şeyma hanım Yeleği gerçekten çok güzel teknik ile süslemiş.

Örgü Dersleri için burada Türkçe 2 tane Şiş işi Örnek anlatımına mutaka bakmalı Örgü Çocuk hırkası modelindeki örneği görmenizi tavsiye ederim.

tig-isi-dantel-cicekli-kiz-yelek
tig-isi-dantel-cicekli-kiz-yelek

Çiçek Nakışlı Dantel Yelek

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın