Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TIĞ İŞİ BİR BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI İÇİN ŞİRİN ÖRGÜ DESENİ

TIĞ İŞİ BİR BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI İÇİN ŞİRİN ÖRGÜ DESENİ

615
battaniye-yapimi-icin-sirin-tig-modeli-yapilisi
battaniye-yapimi-icin-sirin-tig-modeli-yapilisi

Bebek Battaniyesi Modellerin de şirin mi? şirin Örnek için bu doğru bir Model.Patikler,Yelekler,Bereler için bu güzel Model Örgüler de fark yaratacak.Tarifi izleyin modeli siz de yapın.

Örnek hakkındaki fikirlerimi paylaşmadan önce önceki modeller neler? onları paylaşmak istiyorum. Örgü Sabun Kesesi yapımını da Bu gece sizler için sayfama koydum.Halkalı sapı ile Keseli Sabun Lifi ya da Banyoda İçine Sabunlar kaymasın diye koyabileceğiniz bir model.

iki-renkli-sirin-battaniye-ornek-gosterimi
iki-renkli-sirin-battaniye-ornek-gosterimi

2019 Tığ Oyalarına layık gördüğüm anladığım kadarı ile çok bakılan ve beğeni alan Sosyal ağlarda dolaşan bu güzel Oyayı Oya Sevenler görmeli.

2 Renk ile yapılan modelin zeminin de krem Topçuklu Fıstıklı Nohut modelleri için Pembe Yavru ağzı arası bir renk kullanılmış.

Böyle bu örnek ile yapılan Bereleri gözünüzün önüne getirin ne kadar güzel olur değiller mi? Bayan ya da Çocuk her Türlü Berelere yakışır.

Tığ işi Bebek Örgülerinden Süveterler,Yelekler Hırkalar ve Kazaklar için de bu örnek güzel duracaktır.Ama Patikler üstünde bu modeli uyguladığımız da pek şirin Patikler yapılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz