Hobi TENEKE BİSKÜVİ KUTUSU DEKORASYONU

TENEKE BİSKÜVİ KUTUSU DEKORASYONU

996
Teneke-biskuvi-kutusu-dekore-boyama

İçerisinde Bisküvi,Kurabiye ve Helva bulunan Teneke Kutuları boyayıp süsleyerek kendimize Geri Dönüşüm Saklama Kabı yapalım mı?

Akrilik Boya ile boyadığınız Teneke kutuların üzerine boya ve fırça ile desenler,resimler yapabilir veya Dekupaj tekniği ile harika Geri dönüşüm Teneke kutu çalışmaları yaparsınız.

Elinizde bulunan atmaya kıyamadığınız fakat dolapların bir köşesinde unutulmuş Kavanoz,Dekoratif Teneke kutular biraz boya ve süslemeler ile çok şık şeyler oluyor.

Bu güzel Boya ile dekore dilen Teneke kutuyu Çay poşetlerini,Bitki çaylarını,incik boncuk ve küçük eşyalarınızı içine koyabilirsiniz.

Ben daha önce böyle bir yuvarlak Teneke kutunun çevresini tığ ile örülmüşünü görmüştüm o da çok güzel bir el işi çalışmasıydı.

Yani vesselam elinizde böyle güzel kullanışlı Teneke kutular varsa atmayın değerlendirin ortaya çok güzel şeyler çıkarabilirsiniz.

Sitemdeki Hobiler bölümü bu konuda size çok güzel fikirler sunabilir.

Teneke-biskuvi-kutusu-dekore-boyama-4
Teneke-biskuvi-kutusu-dekore-boyama

Teneke-biskuvi-kutusu-dekore-boyama
malzemeler
Teneke-biskuvi-kutusu-dekore-boyama-1
Sevdiğiniz bir renkte Akrilik boya ile boyayın.
Teneke-biskuvi-kutusu-dekore-boyama-2
İsterseniz içine saten ya da kadife ile astar yapabilir ya da resimdeki gibi kartondan gözleri olan küçük bölümler yapabilirsiniz.

Teneke-biskuvi-kutusu-dekore-boyama
Teneke-biskuvi-kutusu-dekore-boyama

Teneke Kutu Dekorasyonu-Tin Decoration-Tin Dekoration-Tin Décoration-Tin Decoratie-Tin Dekor-Tin Decoração-Stáin Maisiú-Estaño Decoración-Tin Dekorasi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz