TELDEKİ KUŞLAR ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Yelek Örnekleri
teldeki-sirali-kuslar-orgu-modeli
teldeki-sirali-kuslar-orgu-modeli

Yan yana dizilmiş Kumrular gibi görünen Teldeki Kuşlar Örgü Modeli örneği Şiş ile göründüğünden çok daha kolay Örgü modeli.

Videolu anlatımlı Yeni Şiş Örneği Modeli 2017 Şiş İşi Örgü Modelleri arasında beğenilen bir örnek.

Böyle Minik çıtı pıtı Örgüler her türlü örgü modelleri için kullanılan Erkek,Çocuk,Bebek ve Bayan Örgüleri için kullanılır.

Teldeki Kuşlar Örgü yabancı örgü anlatımlı ancak bu hanımın daha önce de Örgü Tarifi videolarını paylaştım ve hepsi de çok detaylı anlatımlı örgü örnekleri. Yeni örneklerin devamı gelecek bilginize.

Bebeklere Kış için yumuşacık Bereler yapmak isterseniz biraz daha kalın ipler ile yapabilirsiniz. Bay ya da Bayan Örgü Atkılar için Alize ve Noko’nun yumuşak şu Angora ipleri ile şık olabilir.

Teldeki Kuşlar Örgü deseni ilk bakıldığında sanki Örgü şişleri ile değil de Tığ işi ve ya Tunus işi örneği gibi görünüyor.

Tığ örgü modelleri isteyen hanımlara 2017 Örgü Tığ Motifleri paylaşılan Çok güzel Tığ işi Kare ve Köşeli Tığ işi örgü modellerinde  kullanabileceğiniz Tığ Modelleri bulunuyor.

Yine güze örgüler içinden hanımların çok beğendiği Lale Yaprağı Örgü Desenine buradan bakabilir Türkçe Örgü Videoları olarak izleyebilirsiniz.

Teldeki Sıralı Kuşlar Örgüsü-Videolu Örnek tarifi-Örgü Videoları

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “TELDEKİ KUŞLAR ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir