El İşleri TEK YAKALI YARIM İNCİLİ HANIM PATİKLERİ

TEK YAKALI YARIM İNCİLİ HANIM PATİKLERİ

4191
Nazarca-tek-yakali-2-renkli-incili-patik
Nazarca-tek-yakali-2-renkli-incili-patik

İki şiş ile En kolay Hanım patik modellerinden sizlere çok şık Tek yakalı yarım İnci boncuklu 2 şiş Kadın patik modeli tarifini sunduk.

Çok zarif, kolay Yeni model patik yapımı için bu güzel Bayan patik modelinin iki şiş nasıl? yapıldığını tarifi ile detaylarını görebilirsiniz.

iki-sis-model-tek-yakali-kadin-patik
iki-sis-model-tek-yakali-kadin-patik

2 renkli Tek yakalı yanlardan ve önden yarım İnci düğmeler ile süslenmiş. Oldukça kolay hepinizin örebileceği detayları ile tek tek gösterilmiş, videolu anlatımlı bir patik modeli.

Her iki Patikte Yaka detayı dediğimiz Yakalı patikler de uygulanan Detay uygulanarak buralara birer tane İnci düğme dikilmiş. Patiğin ön bölümünde ise 4 tane yarım ince dikilerek model 2 renk ile tamamlanmış.

tek-yakali-hanim-patik-modellleri
tek-yakali-hanim-patik-modellleri

37-38 numara ayaklar için yapılan model de krem rengi ve bej rengi model uygulaması yapılmış. Tek taraflı yakalı patik modelin de birer tane Yaka uygulanarak Bir Çift patikte 2 yaka detayı çalışılmış.

Model de bir burun kısmında büzme işlemi ile ön kısmında küçük bir dikişi var. Altı tabanı dikişsiz, topukta küçük bir dikişi olan çok basit patik modeli.

tek-yakali-hanim-patik-modeli
tek-yakali-hanim-patik-modeli

Tek yakalı kadın patik modelinde 3 numara örgü şişi, iki renk patiklik ip ve İnci düğmeler kullanılarak model hazırlanmış. Krem rengi ipten Nako vizyon örgü ipi kullanılarak ip inceltilip sonra model çalışılmış.

Tek yakalı Hanım patik modeli ne 37-38 ayak olacak boyutlarda başlayabilmek için 48 ilmek şişe atılarak modele başlanıyor.

incili-tek-yakali-bayan-patik-yapimi
incili-tek-yakali-bayan-patik-yapimi

Kaynaklar:Makale nazarca.com-Videolu Anlatım Süreyya’nın Örgüleri Kanalına Aittir.

Yakalı İncili 2 Renk Kadın Patiği Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz