El İşleri DOLAMA 5 ŞİŞ PAPATYALI PATİK SESLİ YAPIMI

DOLAMA 5 ŞİŞ PAPATYALI PATİK SESLİ YAPIMI

3476
Nazarca-dolama-isi-papatya-desenli-siyah-kadin-patigi
Nazarca-dolama-isi-papatya-desenli-siyah-kadin-patigi

Papatya desenli Siyah 5 şiş Dolama patik modeli. Kadınlara göre uygulanan anlatımlı sesli videolu Papatyalı kadın patik modeli yapılışı.

Ön tarafında iki tane büyük papatya deseni, burun tarafında ve yanlarında minik papatya yapraklı çiçekli desenli, Siyah renkli kadın patik modelinde 4 renk uygulanmış.

dolamali-cicekli-model-5-sis-patikler
dolamali-cicekli-model-5-sis-patikler

En çok sipariş alınan beş şiş patik modellerinden biri olan bu modelde dolama işi 5 şiş patik modeli şeklinde çalışılmış.

Modeli uygulamak için 4 adet patik ipi, 5 tane 20 santim boyunda 3 numara örgü patik şişleri ile model 37-38 ayak boyutunda yapılıyor.

Burundan anlatılmaya başlanan patik modeli de siyah renk ile başlanıyor. Burada tek renk siyah Kullanılıp, ön kısımlarında papatya çiçeklerine geçiliyor.

paptyali-5-sis-dolamli-bayan-patik
paptyali-5-sis-dolamli-bayan-patik

Açık yeşil renk ile papatyanın yaprakları, beyaz ile papatya yaprakları, sarı renk ile de çiçeğin ortasındaki tohum bölümü yapılmakta. İki şiş üstünden ilmekler atılarak Dolama beş şiş patik modelini burun kısmından başlanıyor.

Patiğin burnuna başlamak için burada sevgili Hülya Hanım 12 ilmek atıyor. Bu ilmekleri çok sıkı yaparak başlamamayı öneriyor.

dolamali-bes-sis-papatyali-kadin-patikler
dolamali-bes-sis-papatyali-kadin-patikler

Örgünün ters olan kısmında ilmekler şişler arasında bölünerek patik burnu başlanıyor. Modelin detaylı anlatımı videolu tarifi Hülya Çeçen tarafından anlatılmakta.Açıklamalı sesli videolu tarifini Dolama beş şiş patik modeli, Papatyalı 5 şiş patik modeli olarak altta izleyebilirsiniz.

Kaynaklar:Post metin nazarca.com-Videolu Tarifi rengarenk_patiklerim Hulya Çeçen Kanalına Aittir.

Dolamalı Paptyalı Siyah Kadın Patiği Sesli Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz