Örgü Modelleri TEK PARÇA ÖRÜLEN TIĞ İŞİ KOLAY BEBEK PATİK MODELİ

TEK PARÇA ÖRÜLEN TIĞ İŞİ KOLAY BEBEK PATİK MODELİ

555
tek-parca-tig-isi-kolay-bebek-patig-modeli

Tığla örülen kolay tek parçadan oluşan Bebek Patik Modeli

Tığ ile el işleri örmeye yeni başlayan hanımlar için örmesi oldukça kolay Tığ işi kolay Bebek Patik modeli.

Eğer bebeğiniz patiği ağzına sokacak kadar büyükse sizlere tavsiyem patiği süslemek için tığla öreceğiniz çiçek motifinin ortasına boncuk dikmemeniz yönünde olacaktır. Maazallah bebeğinizin boğazına kaçabilir.

Sizlerinde resimli anlatımdan gördüğünüz gibi patiği örmek için Bebek Patiğinin bilek kısmından başlayarak örülmeye başlanıyor.Eğer bebeğiniz biraz daha büyükse zincir sayısını artırabilirsiniz. Resimdeki Patik örneği 0-6 aylık bebekler ideal boydadır. İpinizin kalınlığına göre tığ numarası değişiklik gösterebilir.

Düz trabzan örerek başlayacağınız patik için isterseniz aynı şekilde şiş kullanarak ta Bebek Patiği örebilirsiniz. Fakat kaanatimce tığ ile çok daha rahat örebilirsiniz.

Tek parça örülen patik örneği diye özellikle belirtim sebebine gelince genelde patik modelleri dikişsiz oluyor.Fakatresimli anlatımda sizlerinde gördüğü gibi Patik taban kısmından değil bilek kısmından tek parça halinde örülüyor ve daha sonra en son patiğin taban kısmı örülerek bitiriliyor.

Son yıllarda İnternet te birbirinden şık ve örmesi çok basit Bebek patikleri görüyoruz. 2014 kış hazırlığı için bebek örgü modelleri arayan hanımlar için sitemizde de çok güzel Bebek Örgüleri paylaşıyoruz.

Bebek patiklerini süslemek için şirin küçük çiçek motifleri yerine ponpon da  kullanabilir ya da daha sade Patik örnekleri tercih edebilirsiniz.

Bebek Patiği Nasıl Örülür?

Kış aylarında en çok ayakları üşüyen bebekler için patiklerin önemi büyük. Eğer örgü Patik yerine Keçe kumaşı kullanarak Patik örmek isterseniz en güzel Keçe Patik modellerini Bebek örgüleri menümüzde de görebilirsiniz.

Bebek patiği öreceğiniz zaman bilek bölümü biraz daha yüksek olan patik modellerini terch etmenizi öneririm. İsterseniz resimdeki bebek patik modelinin bitmiş örneğini inceleyip biraz daha yüksek yaparak bebeğin bileklerinin üşümesinin önüne geçebilirsiniz.

Ben sizler için mümkün olduğunca Açıklamalı Bebek Patik Örneği paylaşmaya çalışıyorum. Anneler önümüzdeki kış ayı için şimdiden örgü hazırlıklarına başlamışlardır.

Bebek Örgüleri kategorimizde sizlerin beğenilerine sunduğumuz şiş ve tığla örülen Patiklerin dışında Keçe ve polar ile dikilen en güzel ve yapımı çok kolay olan bir çok Bebek örme giysileri ve Patiklerine ulaşabilirsiniz.

Sizlerde isterseniz ördüğünüz Bebek patik modellerini bizlerle paylaşabilir ve değerli yorumlarınızı sayfa altından bizlere yazarak ulaşabilirsiniz.

Alttaki benzer içerikler bölümümüzden Kolay Bebek Patik Örnekleri modellerini görebilirsiniz. Örmeyi düşünen Annelere ve hamarat bayanlara kolay gelsin.

Tek Parça örmeli Tığ İşi Kolay Bebek Patik Örneği Modeli
Tek Parça örmeli Tığ İşi Kolay Bebek Patik Örneği Modeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz