El İşleri Amigurumi El İşleri AÇIKLAMALI BEBEK PATİK GÖRSELLERİ

AÇIKLAMALI BEBEK PATİK GÖRSELLERİ

1147

Kış geldi çattı bayanlar örgü örnekleri ve en güzel modelleri bizlere gönererek ördükleri güzel patik örgülerini bizlerlede paylaşmaya başladılar. Ben bugün size 4 adet patik nasıl örülür resimli ve görselli olarak açıklanmış bebek patikleri ve bayan patik modelini sunmak istiyorum. Şirin bebek patikleri tığ kullanılarak örülmüş fiyonklar ve örgü süslerle süslenmiş bakalım nasıl patik örmüşler. Kız çocuğu patik örnekleri,Erkek bebek patik örnek ve modelleri olarak sunulsada ip rengini ve modelin süslemelerini değiştirdiğimizde hem erkek bebekler hem kız bebekler için bu örnekleri kullanabiliriz.

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz örgülerin en güzel örneklerini sitemizde el işleri menümüzde bulabilirsiniz. Sizler için Açıklamalı patik örnekleri,Resimli anlatımlı bayan patikleri,Görselli ve videolu patik örme nasıl örülür sunmaktayız.

Tabi patik örmek için keçe kumaşından bebek patiği nasıl dikilir onlarada burdan bakabilirsiniz. Sizlere tığla motifli bayan patik modelleri nasıl örülür onuda göstermek istiyorum.

Sizlerde ördüğünüz el işlerini satmayı düşünüyorsanız sitemiz üzerinden bize hiç ödeme yapmadan örgüerinizi paylaşabilirsiniz. Şimdi resimlere bakalım nasıl bebek patiği örülür?

jjjjjjjjjjjolş (1)
Tığ ile örülen mavi bebek patiği nasıl örülür resimlerle buyrun
kolay-tig-isi-bayan-patikleri-orulusu-nazarca-com
Tığla örülen bayan kolay patikleri
fiyonklu-bebek-patik-orgu-modeli-yapilisi
Pembe fiyonklu süslü şirin bebek patiği
pembe-sirin-bebek-patik-aciklamali-resimli
Tığ işi örgü bebek patiği yine örgüyle şirin bir fiyonk şeklinde bağcıkla süslenmiş.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz