Menü Kapat

TATİL İÇİN ÇÖP POŞETLERİNDEN PLAJ ÜRÜNLERİÇöp poşetleri ile örülen el işleri,süsler,giysileri mutlaka internette görmüşsünüzdür. Bugün bende sizlere marketlerde satılan çöp poşetlerini nasıl değerlendiririz çöp poşetlerinden tığ işi neler örülür sizlere sunucağım. Resimlerde gördüğünüz gibi plajda yaz günün sıcağından korunabileceğini poşetten foter şapka ve yanında Plaj terliğyle birlikte Güzel hasır şeklinde Plaj çantası örebilirsiniz.

Tabi sadece bu güzel poşet değerlendirme çanta ve şapkayı sadece plajda kullanmanız gerekmiyor piknikte,kampta,gezmekte,pazarda ve çarşıda nerde isterseniz.Yaz ayı yavaş yavaş yaklaşıyor ve tatilde nereye gidilir? ucuz tatil otelleri,Tatil köyleri, diye internete bizlere en uygun tatil aramalarına başlamışken tatilde yanımızda götüreceğimiz şeyleride şimdiden heyecanla hazırlıklara başladık desem yeridir.

Plaj ürünleri olarak kullanabileceğiniz Çöp torbalarından örme eşyaların en büyük avantajı tabiki poşet olmaları. Zira ıslandığı zaman kurulamanız yeterli. Daha önce sizlerle Çöp Poşetlerinden Nasıl Çanta Örülür Resimli Açıklamalı olarak paylaşmıştım burdan onada bakabilirsiniz.

pakety

ShLYaPKI_0

plyazhnaya_sumka31

2 Comments

  1. Geri bildirim: ÇÖP POŞETLERİNDEN NASIL PLAJ ÇANTASI ÖRÜLÜR RESİMLİ ANLATIMLI | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: ÇÖP POŞETLERİNDEN KARE KÜÇÜK SEPET ÖRÜLÜŞÜ RESİMLİ ANLATIMLI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir