El İşleri TAŞ DUVAR DESENLİ DÜĞMELİ HARİKA PATİK

TAŞ DUVAR DESENLİ DÜĞMELİ HARİKA PATİK

9210
Nazarca-tas-duvar-desenli-2-renk-kadin-patik
Nazarca-tas-duvar-desenli-2-renk-kadin-patik

Çeyizlik Yeni 2 şiş patik modelleri yapımına bugün Taş duvar desenli Düğmeli bayan patik modeli ile devam ediyoruz. İşte Çok şahane bir patik ile yine Sizler ile Tasarım bir Patik öğreneceğiz.

2-renk-tuğla-duvar-gorunumlu-bayan-patik-anlatimi
2-renk-tuğla-duvar-gorunumlu-bayan-patik-anlatimi

Patik Modellerine çok yakışan bu modelin örneğine bayıldım. Bu örneği bebek patiklerin de, hatta farklı farklı örgülerde bile kullana bilirsiniz. Ayrıca Patik ipleri ile Model oldukça da şık olmuş.

tas-duvar-orgu-modellkadin-patigi
tas-duvar-orgu-modellkadin-patigi

Patik modeli yapmak istemiyorsanız bile bu örneği öğrenmek için videoyu izleyebilir ve bebek örgülerinde,yeleklerinde, çocuk hırkalarında, bereler de bu modeli Ayrıca da kullanabilirsiniz.

Şiş Model Tarz ve Kolay Bayan Patik Yapımı

tugla-orgu-desenli-2-sis-2021-patik
tugla-orgu-desenli-2-sis-2021-patik
  • Şiş Örgüsü 2 renkli taş duvar desenli kadın patik modeli birer düğme ile süslenmiş. Modelin tamamı haroşa örgüden oluşmakta.
  • Sevgili arkadaşım Süreyya hanımın kanalından alıp paylaştığım bu model Süreyya’nın örgüleri YouTube kanalında çalışılarak paylaşılmıştır.
  • 37-38 numara ayaklara göre yapılan patikte alt kısımda ve arka topuk kısmında dikişler bulunuyor. Babet tarzında Tuğla görünümlü taş duvar desenli kadın patik modeli.
  • Krem ve kahve tonlarındaki bir renk ile çalışılmış. 2 renk patik ipi ile yapılan model şık bir düğme ile süslenmiş. Zaten model desenli olduğu için ayrıca bir örgü süs kullanmaya gerek olmadan, şık bir düğme ile tam çeyizlere layık bir model yapılmış.
  • İki renk patik ipi kullanılan modelde lüks Bonbon ve Tunç patik ipleri ile çalışılarak 3 numara misinalı şiş ile örülmüş. Normal iki şiş ile de hazırlayabilirsiniz.
  • Modelin yapımına krem renk ip ile 37-38 ayak ölçüleri için toplam 95 tane ilmek atılarak modele başlanıyor.
  • Alttaki videolu patik tarifine baktığınızda modelin diğer Tüm detayları, aşamalarını izleyerek öğrenebilirsiniz, yapmak isteyen herkese kolay gelsin.

Kaynaklar:Post Yazı nazarca.com-Videolu Anlatım Süreyya’nın Örgüleri Kanalına Aittir.

İki Renk Tuğla Duvar Görünümlü Şık Patik Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz