38-39 NUMARA YONCA DESENLİ TUNUS PATİK AÇIKLAMALI
yoncali-desenli-tunus-patik-tarifi-nazarca

38-39 NUMARA YONCA DESENLİ TUNUS PATİK AÇIKLAMALI


38-39 Numara Yoncalı Tunus Patik-3 Numaralı Tunus Şiş 2 renk Patik yapımına uygun İpler ile Makası da hazırladınız mı Başlayabilirsiniz. Yonca Desenli Patik Kadınlar için 38-39 numara ayaklara göre.Türkçe Videolu Tunus Örgü ile Patik Tarifi.

Az önce de 37 numara Mor Kalpli Tunus Patik modelini siz hanımlar için sayfam da yayınladım. Jakar örnekli Desenli Patikler için bir çok örgü tariflerini sitem de görebilirsiniz.

yanlari-yonca-desenli-tunus-orgu-bayan-patik
yanlari-yonca-desenli-tunus-orgu-bayan-patik

Tunus Patik Şemaları aynı Etamin-Kanaviçe şemaları gibi oluyor.Desenler Patik genişliğine uygun olduğu sürece Nette Tunus Örgü Şemaları diye Desen Şemaları bulabilirsiniz.

yonca-patik-semasi
yonca-patik-semasi

Hamdiye hanım Yonca Desenli Patik şemasını videoda göstermiş ben de sizin için resmini çekip onu da sayfaya ekledim.Böylece takip edemeyenler takıldığı yerde şemaya bakabilirler.

yesil-yoncali-tunus-patik
yesil-yoncali-tunus-patik

Bu arada Sol taraf yapılırken Şemayı tersine çevirmeniz gerekiyormuş.Önceki 37 numara Patik gibi bu da 24 zincir ile başlıyor.

yoncali-tunus-kadin-patik
yoncali-tunus-kadin-patik

Burun kısmına gelinceye kadar 36 sıra Yonca deseni yapılıyor sonra Burun kısmına başlanıyor.Ama 36-37 Numara Patik yapılacak sa bu sıra 2,5 numara şiş ile 29 sıra yeterli.

Burun kısmını kimi 4 kimi 6 kimi de 10 ilmek ile başlıyormuş ama bu model de 6 ilmek ile Tunus Patik Burnu yapımına geçiliyor.
Yoncalı Tunus Patik Videosu

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın