sapli-kum-boncuklu-cicek-oyasi

KUM BONCUKLAR İLE SAPLI ÇİÇEKLİ OYA ÖRNEĞİ ANLATIMLI

Nazarca Saplı Çiçekli Kum Boncuklu Oya Tarifi– İyi Geceler dileyerek başladığım Bu sayfama Çok Kolay Tek sıra yapımlı Saplı Çiçekli Kum Boncuk Oyası Modelini tanıtarak yapmak isteyenlere Önererek başlamak istiyorum.

38-39 Numara Yoncalı Bayan Patik ile 37 Numara Mor Kalpli Patik Tunus Örgülerini de Tarifleri ile birlikte sayfamız da görebilirsiniz.

Oya yapımını sonradan öğrenen hanımlar haklı olarak Kolay olduğu kadar Gösterişli ve Tülbentler de göz alıcı görünen modelleri arıyorlar.

sapli-kum-boncuklu-cicekli-tig-oyasi
sapli-kum-boncuklu-cicekli-tig-oyasi

İşte tam bu nokta da ben devreye gireyim Bu hanımlara da Güzel örnekli Basit yapımı yormayan Bir Oya Örneği sunayım dedim.Sağ Olsun Oya ve Dantel Dünyasından Derya hanım da tam olarak böyle bir Örnek yayınlamış isabet oldu.

Baş örtüsü kullanmayanlar da Evdeki Boncukları kendilerine Kum Boncuklardan Yazma,Fular Oyası yaparak değerlendirebilirler.
Saplı Çiçek Boncuklu Oya Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KUM BONCUKLAR İLE SAPLI ÇİÇEKLİ OYA ÖRNEĞİ ANLATIMLI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir