Moda-Giyim TARZ SAHİBİ KADINLARDAN 9 DEĞİŞİK ÖRGÜ VE MODA FİKİRLERİ

TARZ SAHİBİ KADINLARDAN 9 DEĞİŞİK ÖRGÜ VE MODA FİKİRLERİ

961
Every-Way-Wrap

Stili ve Tarzı olan Bayanların Örgü Dünyasında,Moda ve Yaratıcı Fikirlerinden En Çarpıcı ve Tarz olanları sizler için bir araya getirdim.

Fikir ve Tarz olarak ta birbirinden şık Örgü ve Penyeler ile ortaya çıkan Bayan Giyimi Fikirleri Stili olan hanımların beğenisini kazanıyor.

1. ve 2. resimdeki Örgü Yelek,Boyun Atkısı ve Şal olarak kullanılan fikre bayıldım. Yelek olarak kullandığımızda Öne takılan düğme yerine şık bir Örgü Broş kullanabiliriz.

İsteyenler düz olarak ta örebilirler fakat Dikkat ederseniz Örnekler çok doğru yerlerde kullanılmış. Yelek olarak kullanıldığında Örgünün üzerindeki Saç örgüsü tam olması gereken yerde.

Şimdi bu yeleği örmek isteyen hanımlar seçecekleri Örneğe ve ilmek sayılarına kendi bedenlerinin ölçülerine göre örmeliler.

3.Resimde yine kadınca zeki fikirlerden kadındaki Yaratıcılığa şahit oluyoruz. Laptop çantası taşımak istemeyen Bay ve Bayanlara oldukça yaratıcı bir Laptop taşıyıcı çanta yapma fikri vermişler.

Tabi burada resmi inceleyince Taşıyıcı çantanın kapşonlu sweatshirt  olması gerektiğini görüyoruz.

4.Resimde Renkli uzun Penye şeritlerden oluşan Boyun Fuları oldukça yaratıcı. 5 değişik şekilde boyuna takılan pastel renklerin bir arada kullanıldığı spor mevsimlik Fular.

5.Resimde size daha önce sunduğum sitemde Resimli anlatımı olan Mavi Penye Şal benim çok hoşuma gitti. Gerdanını kamufle etmek isteyen ve Fular ile Şal kullanmayı seven Stil sahibi kadınların tercihi.

6. Resimde Dikdörtgen şeklinde örülen en Kolay Örgü Bayan Yelek Modeli. Bu Yelek Modelinin sitemizde de resimli anlatımı var. En Kolay Bayan Yelek Modeli isteyen hanımlar eminim bu güzel Örgü Bayan Yelek Modelini sevebilirsiniz.

7. Resimde: Üzerinde 4 adet Dekoratif düğmeleri olan Turuncu Örgü saç örnekli Örgü Fular oldukça şık Kış e Sonbahar ayları için çok şık bir Örme Fular çalışması.

8.Resimde: Sarı Örgü 9 değişik şekilde kullanılan Örme Fular yine 2015 Kış Modası Örgü Fular Modellerinden. Bu Yıl Yarım örgü Panço ve Örme Yarım Şal örgüleri bayanlar tarafından çok tercih ediliyor.

9.Resimde: Son resimde bulunan Yine Örgü Kahverengi ve Turuncu renklerin hakim olduğu çok şık ve Kolay örülen Örgü Boyun Şalı,Örme Bayan Fuları görüyoruz.

Ben çok beğendiklerimi bir sayfada toplayarak sizlere sunmak istedim. Fakat sitemde El işleri,Moda ve Giyim bölümlerinde Kadına dair çok güzel çalışmaları görebilirsiniz.

Kendi Tarzını kendi yaratan Stili olan Hanımlar için Güzellik ve Bakım bölümünde bulunan çalışmalara da bakabilirsiniz.

Every-Way-Wrap
Every-Way-Wrap

1. Resim: 3 şekilde kullanılan Örgü Şal,Atkı ve Yelek Modeli
every-way-wrap
2. Resim 1. resmin devamı
laptopcantasi-yapma
3.Resim: Kapşonlu sweatshirt ile Laptop taşıyıcı çanta yapılışı
T-Shirt-Necklace-Scarf-DIY
4. Resim Şerit Penyelerden Mevsimlik Fular

penye-tisorttan-sal-boyun-fulari-yapilisi
penye-tisorttan-sal-boyun-fulari-yapilisi

5. Resimde: Mavi Penye Şal Modeli.

kare-seklinde-orulen-bayan-yelek-modeli
kare-seklinde-orulen-bayan-yelek-modeli

6. Resim:Dikdörtgen Şeklinde Örülen Şal Modeli

turuncu-renk-orme-sal
turuncu-renk-orme-sal

7. Resim: Turuncu Düğme detaylı Örgü Bayan Fuları

orgu-yakali-fular-atki-sal
orgu-yakali-fular-atki-sal

8. Resim: Örme Sarıl 9 çeşit kullanılan Boyun Fuları Örgü

degisik-sekillerde-kullanilan-orgu-omuz-fulari-sal
degisik-sekillerde-kullanilan-orgu-omuz-fulari-sal

9. Resim:Kahverengi ve Turuncu renklerinden oluşan 2015 Örgü Şal,Fular,Boyun Atkısı Karma Modeli

Style, Style, Woman, Stricken, Stil-Ideen-Style, femme, tricot, Style Idées-Style, Style, Woman, strikning, Style Idéer-

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz