El İşleri Bebek Örgüleri TARİFİ ÇOK İSTENEN:KAYDIRMALI KABARIK AJURLU ÖRGÜ

TARİFİ ÇOK İSTENEN:KAYDIRMALI KABARIK AJURLU ÖRGÜ

11662
Nazarca-kapisilan-kabarik-ajurlu-orgu
Nazarca-kapisilan-kabarik-ajurlu-orgu

Başlıkta dediğimiz gibi çok iddialı bir örgü modeli tarifi olan bu çok favori, popüler Kaydırmalı Ajurlu kabarık örgü modeli kapışılıyor. Bu modeli çeşitli örgüler de bluz, yelek, hırka, bere her örgü de uygulayabilirsiniz.

Kaydırmalı Kabarık ajurlu örgü modeli özellikle yabancılar tarafından çok beğenilen bayan kazakları, bluz modelleri, örgü hırkalar, bebek örgüleri gibi çeşitli örgüler de model olarak kullanılıyor.

beyaz-kabarik-tepeli-ajurlu-nazarca-orgu
beyaz-kabarik-tepeli-ajurlu-nazarca-orgu

Model benzerleri Karlı tepeler kar tepeli Örgü, Karlı Dağlar örgü modeli adı ile yayınlanan modeller var. Ancak bu model onlardan farklı. Benzerleri var ama aynı modeli gören bilen varsa bu model ismini bizler ile paylaşabilir.

Bizden de tarife ısrar ile istenen Sevgili editörümüz Teslime hanım bu modeli bizlere detaylı anlatımlı olarak gösterdi. Çok güzel bir örgüyü Sizler de görün diye kanalımızda sizler için paylaştık.

sis-orgu-kaydirmali-ajurlu-kabarik-model
sis-orgu-kaydirmali-ajurlu-kabarik-model

Yine örneği ile göz kamaştıran Renkli şeker örnekli Robalı bebek yelek modellerini sizler için sayfamızda paylaştık. Kadınlar için de Kar tanesi Nako örgü ipi ile yapılan Baloncuklu kadın hırka modeli Çok beğenildi, tarifini size görmek isterseniz buradan ulaşın.

Ajurlu Kabarık Nazarca Örgü etekten başlamalı örülen örgüler de olduğu kadar 3 parça hazırlanan modeller de, Robalı Bebek yeleklerinde de uygulanabilir.

beyaz-iple-nazarca-kabarik-modelli-kaydirmali-orgu
beyaz-iple-nazarca-kabarik-modelli-kaydirmali-orgu

Bebek hırkalarında, berelerin de hatta patiklerin de bile bu modeli çalışabilirsiniz. Kabarık ajurlu beyaz örgü modeli 6 ilmek oluşmakta.

Kaynaklar:Post içerik yazı nazarca.com-Videolu anlatım Nazarca Örgü Modelleri Kanalına Aittir.

Nazarca Kabarık Kaydırmalı Ajurlu Örnek Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz