trabzan-robali-1-2-yas-yelek-tarifi-detaylari

TARABZAN ROBALI ÖRNEKLİ TIĞLA 1-2 YAŞ YELEK

Kartopu Cozy Wool Sport Sarı İp- 3,5 numara Tığ ile 70 zincirle Yaka yapımından başlanıyor. Robası Trabzan Yelek beden örnekli.

Yaka Trazanlar ile başlandıktan sonra Robası Trabzanlar ile yapılıp bitiriliyor.Ön için 10 trabzan yapılıp 2 zincir çekilir ve 11. trabzana 2 trabzan yapılır 15 trabzan Kollar için.

İlmek ayrımları Ön 10 trabzan koll 15 trabzan arka 20 trabzan ayrıldıktan sonra aralarda aynı yuvaya iki trabzan ile ilmekler bu şekilde ayrılır.

trabzanlardan-yakadan-robali-bebek-yelegi
trabzanlardan-yakadan-robali-bebek-yelegi

1-2 Yaş Tığ Yelek modeli olan Sarı Bebek Yeleğini 2-3 Yaş Çocuk Yelek için 96 zincir ile başlayabilirsiniz. Önler 16+16 Trabzan Kollar da aynı 16+ 16 Arka için 32 Tranbzan yapılır.

2 YUMAK İPLE ROBALI YEŞİL BEBEK YELEK YAPIMI

Yeşil Bebek Yelek yapımını da görmek isteyenler Model Şiş ile yapılıyor.Baştan sona açıklaması ile İğne örneği uygulanıyor.

TIĞLA YAPRAK DİLİMLİ BERELİ TAKIM BEBEK YELEK TARİFİ

Yapraklı Bereli Bebek Yelek Modeli de bu.Anlatımını izleyip bu modeli öğrendikten sonra Battaniye,Hırka gibi modellerde de uygulanır.

kolay-sari-1-2-yas-yelekler-tarifler
kolay-sari-1-2-yas-yelekler-tarifler

Evet yapmak için videoyu izlemeniz yereli.Kolay gelsin. Trabzan robalı Sarı Bebek Yelek Yapılışı videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “TARABZAN ROBALI ÖRNEKLİ TIĞLA 1-2 YAŞ YELEK”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir