SOPA ÜSTÜNDE YAPILAN HAVLU KENARI MODELİsopa-ustunde-havlu-ucu-oyasi-yapimi


Dondurma Sopasından yapılan Havlu Kenarları ve Tarifleri. Sopa üstünde Yazma Oyaları ve Havlu Ucu Oyaları seven ve yapmak isteyenlere sunulan Videolu Yapılışı.

Yazmalar,Havlular ve Danteller ile Çeyizlik El işleri modellerine Bugün de Çubuklu Mutfak Havlusu Oya Modelini yapalım istedik. Beyaz olan Kenar Şeridi bir bütün olarak yapılmakta.

22 numara Tığla yapılan Model için Hobi çubukları olmayanlar Dondurma çubuğu ya da o da yoksa Kalem kullanabilirler.

sopayla-yapilan-Mutfak-havlusu-oya-teknikleri
sopayla-yapilan-Mutfak-havlusu-oya-teknikleri

Altın Sarısı Boncuk Oyası Modelini de Bize Dün Derya hanım gönderdi.Bu güzel Havlu ucuna Oya modelini de anlatan Derya hanımın emeğine sağlık.

En son 25 Ekim Tarihin de sizlere Ay çiçekli Havlu Oyası Tarifini sunmuştum. Ondan önce de benim çok beğendiğim Gösterişli modeli ile İğne Oyasından Tığ Oyasına döndürülen Yalancı Oyalardan Kıskandıran Havlu Oyası da burada.

kalem-oyali-sopali-havlu-kenari-oya
kalem-oyali-sopali-havlu-kenari-oya

Arayıp bulamadığınız Modeller varsa bana Resimlerini ya da isimlerini Yorumlara ya da Faebook nazarca hesabıma Mesaj ile gönderirseniz sizin için Modelin Anlatımlı tarifini yayınlarım.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “SOPA ÜSTÜNDE YAPILAN HAVLU KENARI MODELİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir