SON MODEL ÖRGÜ BEBEK BATTANİYELERİ VE YAPIMI

yeni-tig-isi-basak-labirent-modelli-battaniyeler
yeni-tig-isi-basak-labirent-modelli-battaniyeler

Son Model Bebek Battaniyeleri-Örgü Tığ ve Şişle En Güzel Bebek Battaniyeleri ve Tığla Başaklı Labirent Modelli Bebek Battaniyesi yapılışı.

2018-sis-isi-bebek-battaniyeleri
2018-sis-isi-bebek-battaniyeleri

Sizlere Bu Kış için Örgü Kışlık Bebek Battaniye Motifleri,Pusetlik Bebeği içine koyabileceğiniz Kese Battaniyeler ve Bahar aylarında doğum yapanlara Yazlık Örgü Battaniyelerden örnekler sunmak istedim.

Hazır Battaniyeler çok güzel ancak her Anne Bebeğinin Örgüden Battaniyesi olsun ister. Hem sıcak tutar hem kendiniz ördüğünüz için manevi değeri daha fazla olur.

basak-ornegi-labirentli-battaniye
basak-ornegi-labirentli-battaniye

Battaniye nasıl örülür? bilmeyenler ya da hangi Örnekle Battaniyeler yapmak istediğine karar veremeyen Annelere Fikir amaçlı En güzellerinden Değişik Battaniye Modellerini burada görebilirsiniz.

Kolay Haraşo Battaniyeler için hem burada yapılışı olan hem benzer şık Battaniyeler için buradaki modellere de bakmayı unutmayınız.

Bayanlara Yelekler Bebeklere Battaniyeler için daha önce çok amaçlı anlatımlı Modellerin devamı ve daha fazlasını sitede görebilirsiniz.

Başaklı Labirentli Bebek Battaniyesi Yapılışı Videolu Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares