ŞİŞLE YELPAZE ETEKLİ BEBEK YELEK TARİFİ

yelpaze-etekli-bebek-yelek-tarifi
yelpaze-etekli-bebek-yelek-tarifi

Kız Bebekler için Şirin ve rahat modeli ile Kolay ve Anlaşılır Videolu Tarifi ile Tek parçalı Yelpaze Etekli Bebek Yeleği Türkçe videolu yapılışı.

2 Renkli Bebek Yeleği için Pembenin 2 ayrı tonu ile yapılan 1 yaş Bebeklere kadar Yazlık Yelek Modeli için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar hem gösteriliyor hem de Daha büyük 2-3 yaş Bebekler için kaç ilmek ile yelek yapılır? anlatılıyor.

kisa-kollu-pembe-yelpaze-etekli-bebek-yelegi
kisa-kollu-pembe-yelpaze-etekli-bebek-yelegi

Yelpaze Bebek Yelek için kullanılan ip Markası Kartopu Baby one. Koyu Pembe olan Renk numarası: 257 Açık Pembe için de 382 numara.

Her ipten 1 adet toplam 2 yumak ip ile modeli tamamlayabilir ve  Bu Yelek için 3,5 numara Örgü şişleri kullanılıyor.

Böyle çok süslü cici bici kız yelekleri için Dün çok beğenerek yayınladığım Patikli Bebek Yelek Takım yapılışını da buradan görebilirsiniz.

Yelpaze Bebek Yelek Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*