Menü Kapat
organze-kurdeleli-3-lu-kiz-bebek-yelekli-takim

3 PARÇA KIZ BEBEK PATİKLİ YELEKLİ TAKIM TARİFİKol ve Yaka kesimi olmayan 3 lü kız bebek yelek patik ve saç bandı tarifi İÇİN Videolu yapım aşaması ile Organze Kurdele ile süslenen Bebek Takımına başlayabilirsiniz.

Yeleğin üst tarafı Çift Lastik modeli altı ise Haraşo ile yapılıyor. Yeni Doğan Kız Bebeği için örülen Model için Ela hanım daha büyük Bebekler içinde öneriler de bulunuyor.

Kenar oyalı 2 renkli Kurdeleli Bebek Yeleği Ön parça ilmek sayıları 34 ilmek atılıyor ve 3,5 numara şiş ile 3 diş haraşoyu tamamladıktan sonra lastik kısmına geliyor şişi değiştiriyor 3 numara Şiş ile örüyoruz.

turuncu-beyaz-patikli-kiz-bebek-kolay-yelek
turuncu-beyaz-patikli-kiz-bebek-kolay-yelek

Alt bölüm 3,5 numara Üst lastik bölümü de 3 numara Şiş ile örülecek. Lastik bölümü 2 ters 2 düz lastik olarak 37 sıra lastik yapıyoruz lastiği kesiyoruz.

Bebek Yeleği Arkası için 3,5 numara şiş ile 68 ilmek ile başlanıyor haraşo modeli olarak yine 36 diş haraşo yapıp 3 numara şiş ile 37 sıra Arka lastik bölümünü de yapıp kesiyoruz.

Omuzları  ve yanları dikip birleştiriyor daha sonra Bebek Yeleği kenar oyalarını Turuncu iple yaparak Bebek yeleğini bitiriyor ve istediğimiz gibi süslemeye başlıyoruz.

Aynı benzer modelle örülen Dondurma külahı ile süslenmiş Sepet yapılarak Cep süsü verilen Şiş işi Kolay Bebek Yeleği modeli için burada ki modele de bakabilirsiniz.

Takım örme videosu

1 Comment

  1. Geri bildirim: ŞİŞLE YELPAZE ETEKLİ BEBEK YELEK TARİFİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir