orgu-sis-basit-bayan-patik-videolu-tarifi

ŞİŞLE KOLAY BAYAN PATİK TÜRKÇE VİDEOLU


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Patikler

Örgü İki şişle Kolay Bayan Patik yapımı Türkçe videolu açıklaması ile Şiş işi Kadın Patiği ve Diğer Patik Modelleri için sizlere çok şık Sıla hanımın anlatımı ile Örgü Patik Tarifi.

sis-isi-bayan-kolay-patik-video
sis-isi-bayan-kolay-patik-video

Şiş örgüsü Patikler için sitede burada Patikler bölümünde Her türlü Tığ ve Şişler ile yapılan Bayan,Bebek ve Çocuk Patikleri nasıl yapılır? Anlatımı Patik Modelleri olarak görebilirsiniz.

Örgü Klasik Patik modelleri hepimiz ilk öğrendiğimizde ki Kolay Patikler bu model di aslında.İki şişle yapılan Ortadan artırılan ve eksiltilen Patiklerin yapılışları için buradan bu modeli sizde öğrenebilirsiniz.

Hazır Kışlık Örgülerden bahsederken Bugün diğer Örgü Eldiven,Patik ve Bere Modellerinden de bir kaçını tanıtayım.

Şiş ve Tığla örgü Parmaksız Yarım Eldivenler Bayanlar için Cep telefonu kullanırken büyük kolaylık.Sizde buradaki 4 tane Model içinden istediğinizi seçip örebilirsiniz. Tabi ki 4 tanesi de Türkçe videolu açıklamalı.

Saç Örgülü Sari Bere ve Arkası Ponponlu Bebek Şapkasının yapılışları da sizler için Türkçe olarak burada tüm detayı ile anlatılıyor

sisle-kadin-patik-yapilisi
sisle-kadin-patik-yapilisi
sisle-yapilan-kolay-patik-bayan-modeli
sisle-yapilan-kolay-patik-bayan-modeli

Şişle Kolay Bayan Patik

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir