arpa-boncuklu-simli-havlu-ucu-yapimi


SİMLİ ARPA BONCUKLU HAVLU KENARI OYASI


El İşleri, Havlu Kenarları, Örgü Videoları, Tığ İşi

Simli ipten Halkalı ve Arpa Boncuklu Havlu Kenarı Oya Tarifi ile Videolu. Pirinç Boncuklu Havlu Ucu Oya İle yapılan Dantel Uç Oyası Mutfak ve Banyo Havluları,Çeyizlik Tığ Oyalı Havlulara çok yakışır.

Arpa boncuklu Havlu modeli için 10-12 dizi Arpa Oya Boncukları,Simli Oya ipi,Plastik Oya halkaları- ile 21 numara Tığdan bu güzel modelin yapımına başlayabilirsiniz.

arpa-boncuk-oya-tarifleri-1
arpa-boncuk-oya-tarifleri-1

Arpa Boncuk Oyası yerine bu boncukları her biri yerine 2 tane minik İnci de kullanırsak farklı olabilir. Havlu kenarına dikilen Uç Oyayı Piramit şeklinde işleyebilirsiniz.

Eliniz de kalan Arpa boncuğu değerlendirmek için daha az boncuk kullanılan Pirinç Boncuk Yazma Oyası yapılışına burada  bakabilirsiniz.

arpa-boncuktan-simli-havlu-kenari
arpa-boncuktan-simli-havlu-kenari

Ev de hazırda Boncukları olmayanlara da Dallı Çiçekli Havlu Modeline bakmalarını önerim. Çiçekli Havlu Ucu Oyalar ve Dantellerin daha fazlasını sayfamız da görebilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “SİMLİ ARPA BONCUKLU HAVLU KENARI OYASI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir