El İşleri SARAY SÜPÜRGESİ ŞAL MODELİ TÜRKÇE ANLATIMLI VİDEOLU

SARAY SÜPÜRGESİ ŞAL MODELİ TÜRKÇE ANLATIMLI VİDEOLU

5316
saray-supurgesi-orgu-sal-yapilisi
saray-supurgesi-orgu-sal-yapilisi

Sevgili Gönül hanım Bugün için çok harika bir Örnek olan Saray Süpürgesi Örgü Modeli ile Şiş İşi Köşeden Başlanan Saray Süpürgesi Şal Örneğinin  yapılışını bizler için paylaşmış.

Gönülden Örgüler kanalının sahibi Gönül hanım bu örneği çok güzel detaylı olarak Saray Süpürgesi Örneği nasıl örülür Şiş Örgüsü Köşeli Şal Örneği olarak bizlere açıklamalı ve Türkçe olarak göstermiş.

Saray Süpürgesi Örgü deseni ile yapılan Şal modellerinden size bitmiş olarak Örnek nasıl görünüyor anlamanız için Saray Süpürgesi Mor Şal modelini de sayfaya dahil ettim.

Oldukça Zarif bir Örnek olan Saray süpürgesi Süpürge Örgü Modelleri adında ki örneklerden bence en güzeli. Saray Süpürgesi Örgü Bayan Yelek Modelleri üzerinde de çok asil duran bir model.

Saray Süpürge Örgüsü modeli sizinde göreceğiniz gibi oldukça kolay bir model.Model zaten Gönül hanım tarafından o kadar güzel anlatmış ki eminim bu güzel Şal Örneği ile kendine Kışlık Örgü Şallar yapan bir çok hanım çıkacaktır.

Saray Süpürgesi el işleri içinde bir çok örnek için kullanılan bir isim.Saray Süpürgesi Dantel modeli,Saray Süpürgesi Çiçeği ve Saray Süpürgesi İğne oyası modelleri de bulunmakta.

Süpürgeli Örnekler arasında kazaklar için kullanılan farklı Süpürge örnekleri de var ama bence aralarında en iyi olan Videolu Süpürge Örgü Şal Modeli yapılışı

Tığ işi örnek olarak Bugün diğer bir model olan Zincir Fıstık Örnekli Şal modeli. Tığla yapılan Şal örnekleri için burada  bulunan Fıstık Dolgulu Şal Örneği çok güzel.

Madem Şal anlatımı paylaşıyorum o zaman burada ki Motif Aparatı Şal modeli de değişik Şal örnekleri arayan hanımlar için gelsin.

saray-suprgesi-sal-modelleri
saray-suprgesi-sal-modelleri
saray-supurgesi-orgu-sal-yapilisi
saray-supurgesi-orgu-sal-yapilisi

Saray Süpürgesi Örgü Şişleri ile Şal Modeli Yapılışı Video İzle

saray-supurge-orgu-deseni
saray-supurge-orgu-deseni

Bu biraz daha farklı Saray Süpürgesi Örneği

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz