Örgü Modelleri MOTİF APARATI SİYAH GÜLLÜ ŞAL TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ

MOTİF APARATI SİYAH GÜLLÜ ŞAL TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ

1560
motif-aparati-siyah-tig-isi-gullu-sal
motif-aparati-siyah-tig-isi-gullu-sal

Türkçe Videolu Motif Aparatı Şal Modeli Yapılışı-Motif Makinası İle Şal Yapımı- Siyah Güllü Abiye Motifli Şal Örneği Motifleri nasıl Yapılır? Motif Aparatı Motif birleştirme ve Kenar Oyaları nasıl yapılıyor? tüm püf noktaları ile Motifmatik Şal Örneği.

Geçenlerde size Resimli açıklamalı Motif Aparatı Papatyalı Şal Yapılışını gösterdiğimde çok beğenmiş ve çok sağ olasınız Facebook ve diğer sayfalarınızda çok paylaşmıştınız.

Zarif ve Abiye Şallar için en güzel Şal modelleri Tığ işi ve Motif aparatları ile yapılan Şal Modellerinden çıkıyor. Bu aparatları bayanlar evde kendileri değişik malzemeler ile de yapıyor.

Siyah Güllü Siyah Motif Makinesi Şal modeli Gökçenin Örgü Modelleri tarafından bizler ile paylaşılmış aynı zamanda Videolar ile Motif Aparatı nasıl kullanılır? Nasıl Motifler yapılır gösterilmiştir.

Motif birleştimek için Örümcek Örgü Modeli Tığ ile yapılarak Motifler birleştirilmiş. Şimdi sizlere eğer Motif aparatı Şal örneği hoşunuza gitti ise o zaman burada göstereceğim Motifli Yelek Modelleri sayfasına da bakmanızı rica edeceğim.

Bu sayfada Motif Aparatı ile yapılan Motifli Örgü Bayan Yelekleri ve Motif aparatı Bayan Atkıları,Etolleri görebileceğiniz bu sayfada aynı zamanda Tığ işi Motifli Örgü Kıyafetler de gösterdim.

Motif Aparatı Örgüler nasıl modellerden yapılır? Motif aparatı ile neler örülür? görebileceğiniz bu sayfada da Yine en güzel Motif Makinası örneklerini göreceksiniz.

Motif Aparatı ile yapılan Motifli Kasnakta Battaniyeler tamamen el yapımı Motif aparatı ile nasıl Bebek Battaniyesi yapılır? burada ki sayfada görebileceksiniz

Motif Aparatı Güllü Şal modeli adında daha farklı Motifli Gül ile yapılan Farklı bir Motif aparatı Çalışmaları görebileceğiniz bu bölümde de uzun bir Etol modeli yapımı gösteriliyor.

Son paylaştığım Örgü Koç Boynuzu Modeli şiş işi örgüler istekleri üzerine paylaştığım hoş bir örgü modelidir

gul-motif-aparati-siyah-sal-modeli
gul-motif-aparati-siyah-sal-modeli

1.Motif Aparatı İle Güllü Motif Yapılışı

2. Motif Şal Tığla Çevresini Örme

3.Motif Aparatı Motif Birleştirme

4.Motif Aparatı Kenar Örneği yapılışı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz