SAKALLI İPTEN BANYO ÖNÜ PASPAS VE KLOZET TAKIMI TARİFİ

banyo-paspasi-ile-el-orgusu-klozet-takimi-tarifi
banyo-paspasi-ile-el-orgusu-klozet-takimi-tarifi

Bu sayfada 2 Tane Banyo Örgüleri Videolu Tarifleri olan Nazar Boncuklu Banyo Klozet Takımı ve Banyo Önüne Koridora koyabileceğiniz Nazar Boncuk görünümlü Yuvarlak Tığ işi Paspas yapılışları bulunmakta.

3 Parçadan yapılan Nazar Boncuğu desenli Klozet Takımı da Banyo önü için hazırlanan Sakallı ipten Yuvarlak Paspas Takım değil ama renkleri aynı yaptığınız da Takım yapabilirsiniz.

nazar-boncuk-desenli-banyo-klozet-takim-tarifi-yeni
nazar-boncuk-desenli-banyo-klozet-takim-tarifi-yeni

Klozet takımı ve paspaslar da 6 numara Tığ ile  2 kat ip kullanırsanız daha kalıp gibi görünür çok daha güzel olur.Klozet takımı için Lacivert Patik ipi ve Sakallı ip birlikte iki kap olarak kullanılıyor.

Orta Paspas yapımı ile başlanan El Örgüsü Klozet Takımı için İki çeşit Lacivert ip 2 katlı olarak 65 zincir ile başlanıyor. Daha Büyük Paspas isteyenler zincir sayısını artırabilirler.

sakalli-iple-yuvarlak-nazar-boncuk-paspas
sakalli-iple-yuvarlak-nazar-boncuk-paspas

Sakallı iple yapılan Yatak Örtüleri,Paspaslar ve Klozet Takımları için Beyaz renk Çiçekli Klozet Takımı yapılışı da burada.

Nazar Boncuğu deseni istemezseniz o zaman da renkli çizgili Paspas takımı örebilirsiniz. İkili trabzanlar ile yapılan Paspaslara örnek koymanız gerekmez.Zaten Sakallı ipin türünden dolayı örnek belli olmaz.
Nazar Boncuklu Klozet Takımı Video

Yuvarlak Nazar Boncuklu Paspas Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*