Örgü Modelleri Bebek Örgüleri SAĞI SOLU BURGULU KABARTILI MODEL ÖRGÜ

SAĞI SOLU BURGULU KABARTILI MODEL ÖRGÜ

787
Nazarca-sagi-solu-ajurlu-kabarik-burgulu-ornek
Nazarca-sagi-solu-ajurlu-kabarik-burgulu-ornek

Örgüde Farklı burgu örnekli modellerden Sağı solu Ajurlu kabartılı Burgu modeli ile yine çok şık bir örnek tarifini birlikte izleyeceğiz.

Bugünün modellerinden çok sevilen Mavi Laleli 5 şiş patik modelinin de yapım aşamaları bu modelden önce sitemizde sizlere sunduk, şuradan tıklayıp modelin yapım aşamalarını görebilirsiniz.

Şiş örgüsünde biraz daha sade yelek gibi örgülerde kullanılan Kilit Burgular örgü modeli de bizim kanalımızda yayınlanan, sizlere sunduğumuz güzel örgü modellerinden bir tanesi.

kabartili-tek-yani-aur-burgu-model
kabartili-tek-yani-ajjur-burgu-model

Şimdi gelelim yapılış için videolu tarifini izleyeceğimiz sağı solu ajurlu kabartılı burgu modeli ne. Kıvrımlı Yol yol örnekli aralarda desen bölünmeleri yapılmış.

Bir tarafı ajurlu örgü ile bir tarafı kabarık örgü ile farklı bir model oluşturulmuş. Dalgalı ajurlu örgü modeli yapılışı adı ile nazarca örgü modelleri YouTube kanalında yayınladığımız Bir model.

yollu-kenar-ajurlu-burgulu-orgu-deseni
yollu-kenar-ajurlu-burgulu-orgu-deseni

Sağı Solu Ajurlu Burgu modeli güzel bir şekilde çalıştığınızda Ajurlu burgulu bu değişik örgü modelini Birçok yerde kullanabilirsiniz.

Model 12 ilmek ve katlarından oluşmak ta. Kabartılı model örgüde 3 numara şiş ve orta kalınlıkta bir ip kullanılarak motif çıkarılmış.

Dalgalı Kenarları Ajurlu Burgulu Örnek Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz