ROBADAN BAŞLANAN TIĞLA 3 BOYUTLU BEBEK HIRKA TARİFİ

tigla-robadan-3-boyutlu-1-yas-orgu-hirka
tigla-robadan-3-boyutlu-1-yas-orgu-hirka

Robadan Başlanan Dikişsiz 3 Boyutlu Tığ işi örgü Çocuk Hırka Modeli Tam anlatımlı Örgü Videoları ile yapılışını izleyebilir ve Kış için hazırlıklar yapabilirsiniz.

İlk videoda Çocuk Hırka Robası nasıl örülür? izleyebilir 2. videoda Robadan başlanan Hırka Kol ve Yaka kesimi ile devam edip 3. videoda Kolların örülmesi ile Tam açıklamalı Çocuk Hırkası yapılışını öğrenebilirsiniz.

1-yas-tig-isi-3-boyutlu-bebek-hirka-tarifi
1-yas-tig-isi-3-boyutlu-bebek-hirka-tarifi

Hırka için 2 yumak Ören Bayan Süper Baby ip gitmiş olup Hırka yapımın da  3,5 numara Tığ ile süslemek için kurdele ve 5 tane Düğme kullanılmış.

1 Yaş Bebek için Yelek ölçüleri yapılmış olup bu sayılar iri bebekler için küçük gelebileceğini göz önüne alarak sizin bebeğinizin ölçülerini göz önünde bulundurmanız gerekir.

Hırkanın yapımına zincir çekerek robadan 75+ 3 zincir ile başlanıyor. Daha iri bebekler için Zincir sayısı artırmalı Roba daha uzun örülmeli.
1. Hırka Roba Yapımı

2.Yaka,Kol kesim Gövde Yapımı

3. Video Hırka Kolu Örme

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*