RENKLİ UZUN GEOMETRİK BOYUN ŞALI YAPIMI

renkli-geometrik-boyunluk
renkli-geometrik-boyunluk

Süs amaçlı İlk Bahar ve Sonbahar Ayların da kullanabileceğiniz Renkli Uzun Geometrik Boyun Şalı videolu ve Tığ işi nasıl örülür? anlatımlı.

Sıra Sayısını artırarak Atkı,ya da Şal olarak ta yapabileceğiniz Renkli,Canlı ve şirin Boyun Atkısı için Nako Vals iplik kullanılmış.

uzun-renkli-tig-isi-geometrik-boyun-atkisi
uzun-renkli-tig-isi-geometrik-boyun-atkisi

Ebruli iple yapılan Renkli Saçaklı Uzun Boyunluk ilk bakıldığında ayrı,ayrı renkler ile yapılmış gibi görünüyor. Sizde Batik desenli,Ebruli ya da Akıllı ipler ile yaptığınızda Örgü daha temiz model daha şık olur.

Aralarda ya da uç kısmında ki saçaklı bölümlere Renkli Plastik iri boncuklar bile takabilirsiniz. 6 Sıra Örülen model için 1 yumak Ebruli ip yeterli gelecektir.

Model 6 zincir ile halka yapılıp içi sık iğne ile doldurularak sonra zincir sonra Dikdörtgen renkli motifler ile,sıra,sıra örülüyor.

Renkli Boyun Şalı Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ KABARIK SÜPÜRGE MODEL YAPIMI | Nazarca.com
  2. YAZLIK İLMEK UZATMALI ŞAL TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*