ÖRGÜ KABARIK SÜPÜRGE MODEL YAPIMI

tigla-kabarik-supurge-modeli-tarifi
tigla-kabarik-supurge-modeli-tarifi

Tığla Örgü Kabarık Süpürge Modeli Videolu Tarifi ile 3D Bebek Battaniyeleri, Bayan Yelekler,Hırkalar,Bereler ve farklı bir çok Örgüler yapılır.

Yelek ve Hırkalar için İnce ipler ile daha iyi olur.Ama Battaniyeler için Orta kalınlıkta ipler ile yumuşak ve puf,puf olur.Model 3 ve katlarından oluşuyor.

orgu-kabarik-supurge-modeli
orgu-kabarik-supurge-modeli

İlk örmek istediğiniz şey genişliğinde zincir çekin. 1 Sıra her zincire batarak 2 li trabzan yapıyoruz. 3 zincir çekip dönün 2. sıraya geçin .

2. sıraya geçtiğimizde 2 defa ipi tığa sarın,alttaki sırada kalan trabzanın arasından aynı tığı etrafından geçirip 3 kerede yapılan trabzan yapıyoruz.

Tekrar ipi 2 defa dolayın yine alt sıradan 3 lü trabzan etrafından alıp 3 lü trabzan yapın kapatmadan aynı işlemi 5 defa tekrarlayıp tığ da kalan ilmekleri 1 kerede toplayın.

İçinizi açacak şıklığınıza Renkli uzun ve güzel modeli ile şıklık,katacak olan Geometrik Boyun Şalı yapımını da görmeden gitmeyin.

Kabarık Süpürge Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 40-42 BEDEN ŞAŞKIN YELEK TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*