RENKLİ TAÇ İĞNE OYASI TARİFİ

tacli-igne-oyasi-yapilisi
tacli-igne-oyasi-yapilisi

İlk bakıldığında çok Kolay Tığ Oyası gibi görünen Ama Renkli Taç İğne Oyası Modeli olan Her türlü Yazma Örtüler,Yemeni Namazlık gibi örtülere çok yakışacak olan Anlatımlı İğne Oyası Model yapımı.

Pıtırcıklar yani Taçlı oya için her motifi ayrı renk ile yapmak yerine ipi hiç koparmadan Ebruli akıllı Oya ipleri ile yapıldığında nasıl görünür merek ettim.

renkli-tacli-igne-oyasi-tarifi
renkli-tacli-igne-oyasi-tarifi

Motifler birbiri ile bağlantılı olmadan her bir motif için ayrı renk ipte kullanabileceğiniz bu model her türlü çok şık ve şık olduğu kadar Basit İğne Oyası Örneği arayanlara göre çok kolay.

3 Sıralı Oya için ilk Yeşil iple İğne işi kenar modeli Zürafa le birlikte yapılıyor ve Bu ara örnek için 2. sırada Fildişi Oya tekniği yapılıp Renkli ipler ile en son üstlere Pırpırlar yapılarak örnek tamamlanıyor.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. YAVRU HALKALI HAVLU VE KENAR OYASI YAPIMI | Nazarca.com
  2. KENARLI YONCA İĞNE OYASI MODEL TARİFİİ | Nazarca.com
  3. KENARLI YONCA İĞNE OYASI MODEL TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*