PITIRCIK ÇİÇEKLER OYA TARİFİ

pitircik-cicek-oyasi
pitircik-cicek-oyasi

Pıtırcık Tekniği ile işlenen Tığ Oyası Modeli Videolu Tarifi- Pıtırcık Çiçekler Oya modeli yapılışı kibar ve kolay Oya Örnekleri için bu modeli öğrenmekte yapmak ta çok kolay.

İnci Boncuklu Dut Oyası Modeli de Önceden yayınladığım bir Model.Her gün Yeni Oya Modelleri ve Yapım aşamaları yayınlıyor Bugün de Pıtırcıklı Çiçekli Yazma Oyası Modeli ile Yeni bir model öğreneceğiz.

pitircik-cicekler-oyasi-tarifi
pitircik-cicekler-oyasi-tarifi

Örgüleri Giysilerimiz de Dantelleri Çeyiz ve yine Giysiler de Tığ işi Yelekler,Dantel Hırkalar ve Dantel Ev Ürünleri olarak kullanmayı çok seviyoruz.Dantel Tarifleri sayfama bakarsanız Bir çok Videolu Türkçe Dantel Örnekleri ve Örgü Tığ işi Örneklerine bakabilirsiniz.

Kibar Çıtı Pıtı Oya Modellerini bizlere Öğreten Derya Hanımın Tığ Oyaları içinden seçtiğim bu modelin detaylı anlatımını videoya bakarak görebilirsiniz.
Pıtırcık Çiçekleri Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇEYİZLİK ZARİF ÇİÇEK MOTİFLİ HAVLU UCU DANTEL | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*