BONCUKLU DUT OYASI TARİFİ

inci-boncuklu-dut-oyasi
inci-boncuklu-dut-oyasi

İnci Boncuklu Dut Oyası Model Tarifi-Tığ Oyalarından çok eski bir model olan Dut Oyası modelinin Kurdeleli Dut Oyası,İğne Oyası Dut Modeli ve Yapraklı Dut Oyası gibi değişik modelleri de sayfamız da var.

Tomruk Lale Tığ Örneği de bir önceki yayınladığımız Tığla örülen renkli sıralardan oluşan çeşitli Tığ işi Modeller için kullanılan bir örnek.İhtiyacı olanlara burada.

Boncuklu Dut Oyası
incili-tig-oyasi-dut-modeli

İncili Kurdeleli Dut Oyasını da beğenmiştim ama İncili Dut Oyası Yazma,Tülbent modeli benim daha hoşuma gitti.Daha zarif ve şık görünüyor.

Boncuklar oya ipine dizildikten sonra Tülbent kenar Tığlama işlemi bittikten sonra Oya tek sırada bitiyor. Oyalar da Yıkamakta sorun çıkıyor diye Boncuk kullanmak istemeyen olursa İnci Boncukları kullanmadan da yapabilirsiniz.
Boncuklu Dut Oyası Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖREN BAYAN AĞ İPİNDEN ÇOK KOLAY DANTEL TARİFİ | Nazarca.com
  2. PITIRCIK ÇİÇEKLER OYA TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*