Menü Kapat
sirali-orgu-tek-parca-sal-yapilisi

PEK GÜZEL TEK PARÇA YAPILAN SIRALI ŞAL MODELİ TARİFİcrochet pattern for skirt-Tam da Şal Örmek için aradığım Tek parça bir bütün örülen Sıralı Şal Modeli Tarifi. Uzun Etoller için Abiye Etol yapabileceğiniz Model için buyrun.

Sıralı Şal Örneği ile Bayanlara Yelekler,Uzun bileklere kadar Tunikler ne güzel olur.Bir kaç değişik iplik ile modeli deneyip neler yapılabilinir görebilirsiniz.

Şimdi Bu modele başlamadan önce size Hepsinin açıklaması Türkçe videolu olan Diğer Örnekleri göstereceğim.En Güzel Örgü Balon Modelini görmek için buraya bakınız.

Deryanın Çiçeği Oya Örneği de Siyah yazmaya yapılan Çiçekler ve Basamak Oya tekniği ile Dün yayınlanan En çok Bakılan Oya Modeli.İplik oyası.

sirali-cicekli-sal-modeli
sirali-cicekli-sal-modeli

Bu modelin örneğini çıkaracağınız vakit biraz zamana ihtiyacınız olacak.Model Rusça anlatılıyor çünkü anlatan hanım Rus.Modeli sevdim yayınladım.Çünkü izlendiğin de çok net nasıl yapılır Tarifi yavaş ve özenli gösteriliyor.

Kırk yılda bir çok ender Yabancı Videolar yayınlıyorum.Halbuki Bu Siteye gelen bir çok Yabancılar da oluyor ama ben neredeyse tüm modelleri Türkçe videolu yayınlıyorum.

orgu-tigla-butun-yapilan-sirali-sal-tarifi
orgu-tigla-butun-yapilan-sirali-sal-tarifi

Tek renk iple yapılan modeli çok kalın ipler ile yapmayın sakın.Tüm zarifliği giden modelin bir anamı kalmaz. Yazlık hafif Battaniye modeli düşünenler,Kibar Yatak Örtüleri gibi modellerde örneği değerlendirebilirsiniz.

1 Comment

  1. Geri bildirim: 5 DAMLA PULLARDAN SARI YAZMA OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir