PASPAS PATİK NASIL YAPILIR AÇIKLAMALI

Paspas-patik-sis-isi
Paspas-patik-sis-isi

2 Şişle Örgü Paspas Patik Nasıl Yapılır? Türkçe Açıklamalı Yapım Aşamalı Videolu Anlatımlı Kadın Patik Yapımı.

Aslında Tunus İşi Paspas Patik Modeli olan bu şık örgü Patik modelini Mavi hanım  bizlere Örgü şişleri ile yapılışını gösteriyor.

Kolay Günlük Patik Modelleri arayan ve Patik Nasıl Örülür? öğrenmek isteyenler için En Kolay Patik Modelleri olarak bu modeli düşünebilirsiniz.

sisle-orgu-paspas-patik-yapimi
sisle-orgu-paspas-patik-yapimi

Patik İşleri Örgüler de anlatımlı ve yapılışı detaylı gösterilen Örnekler arayan hanımlar hemen buraya Patikler linkine tıklayıp Tüm Patik Modelleri ve yapılışlarını öğrenebilirsiniz.

37-38 numara ayaklara göre yapılan Patik için daha büyük ya da daha küçük nasıl yapılır? Mavi hanım bizlere videosun da bunları da anlatmış.

Biraz da başka Patik Modeli görmek isteyenler için Yeni Patikler içinden bir kaç model önereyim. Bayan Patik Yapımı için burada Tığla Patik Örme aşamaları değişik Tığ Tekniği ile çok şık bir model var.

Tığ İşi Patik Modeli için 2. model daha Çeyizlik ya da Hediyelik Abiye Patikler gibi Modeli tek renk ile yapılan Patiğin yapımı burada.

Son olarak bu sayadan önce neler paylaştım onlardan bahsedeyim. Örgü Arapsaçı Şiş Modeli ve Uç Danteli yapılışı için buradan ulaşabilirsiniz.

Açıklamalı Paspas Patik Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ 37-38 NUMARA BAYAN PATİK YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*