KUTUP YILDIZI MOTİFLİ BAYAN PATİK YAPIMI

kutup-yildizi-patik
kutup-yildizi-patik

Kutup Yıldızı Tığ İşi Örnekli Bayan Patik Yapılışı Yapım aşamaları Türkçe Videolu başından sonuna Patik bitip Süsleme ve Kenar Örneği yapılıncaya kadar Açıklamalı.

Kutup Yıldızı Motifi Patik Modelleri kadar Örgü Tutacaklar,Örgü Lif Modelleri içinde kullanılan ve çok yakışan bir Örnek.

orgu-kutup-yildizli-kadin-patik
orgu-kutup-yildizli-kadin-patik

Bebek Battaniyesi Tığ İşi Modeller için yumuşak ve güzel ipler ile bu örnekten Battaniyeler,Yatak ve Koltuk Tığ ili Örtüler yapabilirsiniz.

Öncelikle delikli Tığ işi Örneği yapılıyor ve daha sonra İğne ile Patik üstüne Kutup Yıldızı Tekniği ile Motif işleniyor.

kutup-yildizli-bayan-patik
kutup-yildizli-bayan-patik

Tek Renkli Patikler isterseniz az önce yayınladığım Petekli Patik Modeli Bayan Patiği Zarif ve Tığ ile örülen bir model ve yapılışı için buradan lütfen.
Kutup Yıldızı Patik Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. PASPAS PATİK NASIL YAPILIR AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*