DELİKLİ KALPLİ UÇ DANTELİ YAPIM AŞAMALI

delikli-kalpli-uc-kenar-danteli-yapimi
delikli-kalpli-uc-kenar-danteli-yapimi

Pike ve Havlu Ucu Danteli Delikli Kalpli Kenar Dantel Modeli için Çeyizlik Dantel Örnekleri arayan Kız Anneleri ve Hamarat Hanımlara Öğrenmek isteyenlere Türkçe Videolu Dantel Tarifi.

50 numara Dantel ipi ile yapılan Tığ olarak 21 numara Tığ kullanılmıştır. Başlangıçta 50 zincir ile Dantel yapılışı gösteriliyor.

Kalpli Kenar Danteli Çarşaf ucu Danteller,Yastık kenarı Dantel Modeli,Perde Ucu Dantel Motifi gibi çeşitli amaçlar ile kullanılan güzel ve kolay Uç Danteli.

kalpli-delikli-uc-danteli-kenar-modeli
kalpli-delikli-uc-danteli-kenar-modeli

Dün sizlere Çok Amaçlı Dantel Modeli olan Kare Motifler ve Ortada Yuvarlak Motif birleşimi ile modelin büyütüldüğü Masa Örtüsü Dantel Motifi,Salon Takımı Danteller,Yatak Odası Dantel Takımları ya da Vitrin Danteli veya Sehpa Örtüsü Dantel olarak kullanabileceğiniz Çok Amaçlı Dantel yapılışını bu linkte göstermiştim.

Şiş Örgü Modelleri ile ilgilenen Arkadaşlara da Son yazımda yayınladığım Örgü Arapsaçı Modeline bakmanızı önerim. Bayan ve Bebek Örgüleri için aradığınız Örgü Motifi olabilir.

Delikli Kalp Uç Danteli Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KELEBEKLİ HAVLU UCU VE GÖBEĞİ DANTEL YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*