PAMUKLU MAKROME YAZLIK KOLAY ÇANTA YAPIMI

pamuklu-makrome-el-cantasi
pamuklu-makrome-el-cantasi

El Örgüsü El Çantası Çanta Yapımı-Pamuklu Makrome iple Fileli Saplı Yazlık Kadın Çantası Videolu Tarifinde de gireceğiniz üzere Alt motifinden başlayan yanlar ve en son Sapı örülüp bitirilen Çanta İçin Gerekli Malzemeler.

Spagetti Yarn Pamuklu Makrome ip-3,5 numara Tığ ile ilk olarak Kenarları örnekli yuvarlak Çanta at motifi ile başlanıyor.

tigla-pamuklu-makromeden-bayan-el-cantasi
tigla-pamuklu-makromeden-bayan-el-cantasi

Videoların devamı en ısa zamanda sayfamıza eklenecek tamamının nasıl yapıldığını sayfamız da görebileceksiniz.

Sayfamız da Anlatımlı Çantalar için Oval Çanta Örme aşamaları ile yapım aşamaları gösterilen Tığ işi Çanta ve Bambu Makrome Çanta yapılışı en son yayınlanan Tığla örülen Çanta modelleri.

Bu Tarz El Örgüsü Çantalar için farklı ipler de kullanabilirsiniz Geçen Yıl Çöp Poşetinden Plaj Çantası yapılışı çok beğenilmiş ve bir çok hanım tarafından aynısı örülmüştü.
1. Çanta Videosu

2. Devamı

Devamı

Bitişi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*