Örgü Modelleri ÖZEL TABANLI PATİK MODELİNİN TARİFİNİ PAYLAŞMADAN OLMAZ

ÖZEL TABANLI PATİK MODELİNİN TARİFİNİ PAYLAŞMADAN OLMAZ

2907
ozel-tabanli-sise-ceyizlk-guzel-patik
ozel-tabanli-sise-ceyizlk-guzel-patik

Özel Tabanlı Patik Modeli Açık Örgü dikilince Patik olan Tarifi ve değişik tabanı ile.Uzun zaman sadece Çok beğendiğim Patik Modelleri Tarifleri yayınlamaya karar verdim.Değişik Örgüler,Hırka,Yelek,Süveter,Şapka gibi Anlatımlı Modelleri daha çok paylaşacağım.

Bu Patiği çok beğendiğim için yayınladım.Zira Sürekli Patik paylaşmak ve görmek artık beni de rahatsız etmeye başladı.Ama Patik Modelleri Yapılışları bekleyen hanımlara Özel Modelleri de elbette göstereceğim.

degisik-tabanli-2-renk-nazarca-patik
degisik-tabanli-2-renk-nazarca-patik

Patik tanıtımı ve anlatımı yapılırken özellikle tabanına dikkat edin.Patiğin ön kısım Yelpaze Deseni ve Tabanının farklı olması ayrıca hoşuma gitti.Aranızda Taban zaten görünmüyor diyenler olacaktır ama kusursuz Örgü Bütün de güzel olandır.

TEPE KESİMİ YAPILMADAN RESSAM KADIN BERESİ YAPIMI

Arkadaşlar Örgülere Bakmaya Tarifleri izlemeye Devam etmek isterseniz Tepesinden Kesmeden yapılan Ressam Kadın Beresi Tarifine bakmalısınız.Çok şık ve 2 şiş ile yapılıyor.

ozel-tabanli-2-sis-kadin-patik
ozel-tabanli-2-sis-kadin-patik

Alt tarafından ilmekler toplanarak yapılan Patiğin altında dikiş yok.2 Renk 1 tane Tunç Dolly Patik ipi ve Bonbon marka- 3 numara Şiş.

DİKİNE TIĞ ÖRGÜ LASTİK ERKEKLERE BAYANLARA BERE YAPIMI

Patiğe geçmeden Yine çok yeni paylaştığım Tığ ile yapılan Dikine Lastikli Bere Modeli Yapılışını da arada sizlere göstereyim.Bu gösterdiğim modeller için resimlerine tıklayın.

cicekli-ozel-taban-patik
cicekli-ozel-taban-patik

22 ilmek ile Bej renkli iple başlanıp tüm ilmekler ters örülür.Uzun bir süre sadece haraşo yapılıp Burun ve yine haraşo ile biter.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz