dikine-lastik-modelli-bay-bayan-tig-beresi


DİKİNE TIĞ ÖRGÜ LASTİK ERKEKLERE BAYANLARA BERE YAPIMI

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Tığ Örgü Dikine Lastik modelinden Çocuk,Erek ve Bayanlara Göre Kolay ve Güzel bir Yetişkin Erkek Bere Modeli aynı Şiş Görünümlü Fakat Tığ Beredir.

Kartopu Aksoft ve Cozy Wool Sport-5 mm Tığ-İki renk ile Tavsiye edilen ere Tığla yapılıyor.Büyükler ve Çocuklar Bayanlar ve Baylara her yaşa her cinsiyete yapabilirsiniz.

İki Şiş ile Örülmüş gibi Bere Modeli ama Tığla yapılmakta.Videolu Tarifte Çocuklar için yapılıyor.12 yaşa kadar 3 yaşan 12 yaşa kadar bu Bere rahat olur.

tig-isi-dikine-lastikli-bere-yapilisi
tig-isi-dikine-lastikli-bere-yapilisi

Toplam 51 zincirle Başlanınca Kız Erkek 3-12 Yaş arasına uygun.Bere Tığ örgü Lastik ile boyuna olarak örüldüğü için berenin kıvırma payını da düşünerek o genişlikte zincir ile başlanıyor.Burada Çekilen zincir enini değil boyunu gösteriyor.

BAKLAVA ÖRNEĞİ İÇİNE NAKIŞ İŞLENMİŞ YELEĞİN TARİFİ

Nakış İşlenen Bebek Yeleği Örgü Tarifi için de size bu Haraşo ve nakış ile yapılmış modeli önerebilirim.

2-renkli-dikine-lastik-orgu-sapka
2-renkli-dikine-lastik-orgu-sapka

Bereye başlarken ve bitirirken ipi biraz uzun bırakın ki daha sonra Bere örmeyi bitirdiğiniz de Şirin Hanım gibi siz de Bereyi Tığla örerek Dikmiş olursunuz.Böylece Dikiş belli olmayacağı gibi berenin kıvrılan yeri de temiz görünür.
Crochet Ribbed Hat / Beginner Friendly Tutorial

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “DİKİNE TIĞ ÖRGÜ LASTİK ERKEKLERE BAYANLARA BERE YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir