Örgü Modelleri Amigurumi El İşleri OYUNCAK ZÜRAFA:YELEK DEĞİL ISITMAZ AMA ÇOK MUTLU EDER

OYUNCAK ZÜRAFA:YELEK DEĞİL ISITMAZ AMA ÇOK MUTLU EDER

1601
Amigurum-crochet-orgu-zurafa
Amigurum-crochet-orgu-zurafa

Örgü bebek yelekleri, hırkaları gibi belki bebeği ısıtmaz. Ama! inanın Çocuğunuzu çok mutlu eder. Örgü Amigurumi oyuncak Zürafa nasıl yapılır? adım adım tarifi siz de yapabilirsin.

Biliyorsunuz sayfamda sizler için birçok çok güzel şirin kolay anlatımlı bebek örgü çalışmaları paylaşırım.

orgu-oyuncak-bebek-zurafa
orgu-oyuncak-bebek-zurafa

Bugün de bir oyuncak paylaşmak istedim çok sevimli amigurumi tekniği ile yapılmış oyuncak. Bir zürafa tığ işi ile çalışılan çok şirin sevimli yavru bebek zürafa çalışması.

videolu-tig-orgu-oyuncak-anlatimli
videolu-tig-orgu-oyuncak-anlatimli

Bu çalışmadan gövde örgüsünde sarı, boynuzları el ve Ayaklarında ise uçlarında kahverengi kullanılmış. Oldukça sevimli yarım boncuk burgulu gözler ile Amigurumi tığ işi ile tamamı çalışılmış.

El İşi oyuncak örgü çalışmalarında oyuncak bebekler, oyuncak köpekler, Ayılar gibi birçok çalışma yine sayfamıza tarifi ile gösteriliyor.

Çok güzel bir anlatım olmuş, tüm oyuncak zürafanın kol, ayak, baş, boynuz, kulak bütün çalışmaları çok detaylıca tek tek gösterilmiş.

Zürafa Yüz ifadesinde ağız burun nasıl örülür nasıl dikilir? parçalar yerine nasıl birleştirilir? tüm detaylarını göreceksiniz.

Oyuncak Amigurumi Bebek Zürafa

Örgü amigurumi Zürafa oyuncak çalışması için kullanılan malzemeler sarı ipten 100 gramdan biraz daha fazla kullanılmış. Kahverengi ipten yarım yumak, beyaz ipten zaten az kullanılıyor.

tig-isi-amigurumi-2022-zurafa
tig-isi-amigurumi-2022-zurafa

Büyük Oyuncak zürafa örmek istiyorsanız bunun boyu 43 santim, gayet güzel ve büyük. Örgü bebek oyun arkadaşı, uyku arkadaşı isteyen bebekler için çok şirin yapımı da tam anlatımlı.

tig-model-oyuncak-zurafa
tig-model-oyuncak-zurafa

Tüm parçaları ayrı ayrı yapılıp tek tek yerlerine dikilmiş. Bu şekilde oturabilen, daha oynak, hareket edebilen bir oyuncak elde edilmiş.

orguden-tigla-zurafa-anlatimli
orguden-tigla-zurafa-anlatimli

3 tane ip kullanılıyor, Etrofil bambino Koton iplikler ile üç renk ile yapılıyor.

tig-isi-bebek-zurafa
tig-isi-bebek-zurafa

Gözler için 14 milim Burgu göz boncukları, içine koymak için Elyaf, Makas ,iğne makas, 2.75 mm tığ ile oyuncak örülmüştür.

Video: Orgu Hayatım_

Amigurumi Oyuncak Zürafa Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz