Menü Kapat

orumcekli-pitircik-oyasi

ÖRÜMCEKLİ PITIRCIK OYASI TARİFİAra örümcek Oyasına bayıldığım Değişik şık ve kolay Tığ Oyası modeli Örümcekli Pıtırcık Oyası Videolu Tarifiyle Tığ Oyası Öğrenmek için Örnek ve Anlatımlı Videolar aranmanıza gerek yok buraya bakabilirsiniz.

Güllü Oya modelini de sizler için sayfaya Nazarca Tığ Oyaları sayfama ekleyeceğim.Ama yine Derya hanımın Oyalarından olan diğer Gül Oyasının Tarifi burada.

orumcek-arasi-pitircikli-oya-modeli
orumcek-arasi-pitircikli-oya-modeli

Tığla Kenar kıvırma tekniği Tığ battı yapıldıktan sonra 1 zincir sonrası normal boyutlarda (yaklaışk 1 cm) örümcek çekiniz başına 2 kez alın 3 kutu atlayıp 4 e girin 3 lü trabzanla çıkış yapın başına her defasında 1 kez alıp 10 tane 3 lü trabzan yapınız.

Hemen yandaki Tığ battıya girin ipin ucunu alın 1 zincir sonra örümcek yapın 1 zincir daha yine aynı boyutta örümcek çekin Oyayı döndürün ilk baş trabzan tepesine örümcekleri kapatın.

orumcekli-pitircik-yazma-kenari-oya
orumcekli-pitircik-yazma-kenari-oya

1 zincir ile düz yüzünü dönün ilk örümceğin iki kanadını alın 12 tane sık iğne yapın.Örümceğin tam ortasına sık iğne ile batın 4 zincir ile aynı noktaya tekrar batın kapatın 1 zincir ile tüm işlemleri sıra ile yapınız.
Örümcekli Pıtırcık Oyası Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir