GÜLÜN VEDASI TIĞ OYASI VİDEOSU

gulun-vedasi-tig-oyasi
gulun-vedasi-tig-oyasi

Gül’ün Vedası Tığ Oyası-Güllü Tığ Oyası Kenar Modeli Yapımı Türkçe detaylı çok iyi Anlatımlı Tığ Oyaları. Yeni Sezon Tığ Oyası Örnekleri ve yapılışları.

Derya hanım gerçekten bir harika.Allah razı olsun ondan ve arada da modellerini paylaştığım Belkıs hanımdan gerçekten Oya ve Dantel Modelleri için bizlere Şahane Oya Videoları çekiyorlar.

Tığ Oyası Gülün Vedası Modeli inanılmaz güzel bir Kenar Modeli. Bu güzel Güllü,Çiçekli Tığ modeli Yazma,Yemeni ve Tülbent kenarı Tığ oyaları dışında bir çok Modele Kenar Oya Modeli olarak kullanılacak kadar güzel.

Oya Yapma Siteleri arayan hanımlar doğru yerdesiniz. Menüde Oya Modelleri yazan yazıya tıkladığınızda Her türlü İğne,Firkete,Mekik ve Tığ Oyası Örnekleri ayrıca yapılışları burada siz Oya Sevenler için.

tig-oyasi-gulun-vedasi-yapilisi
tig-oyasi-gulun-vedasi-yapilisi

Son yazımda da Örgü Sevenlere yine Tığ işi modeli olan İki Taraflı Yelek anlatımı ve Çift Taraflı Bebek Yeleği yapılışı olan modele bakmadan gitmeyin.

Eski tip Oyalar da çok kullanılan El Oyası Modeli olan Yazmaya Dikilen Oya Modeli nasıl yapılıyor? burada ki değişik modeli de görmeden sayfadan çıkmayın derim.

Gülün Vedası Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. GÜL HATUN TIĞ OYASI YAPIMI | Nazarca.com
  2. GÜL BAĞI TIĞ OYASI YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*