ÖRGÜ YELEKLİ KESELİ HAMAM BEZİ LİF MODELİ YAPIMI

kalpli-bebek-yelekli-sabun-lif-modeli
kalpli-bebek-yelekli-sabun-lif-modeli

Yelek şeklinde Kalpli Kese Sabun Bezi Hamam Lifi Modeli nasıl yapılır? Sayıları,Fıstıklı Örnek ve Yelek Yapılışı detayları ile Tam anlatımlı örülen Yeni Lif Modeli.

Yeleğin arkası tek parça önler iki parça örülüp birleştirilir en son Kalp deseni ile bitirilir ve Kenar Oyaları yapılır.

yelekli-hamam-bezi-lif-ornegi
yelekli-hamam-bezi-lif-ornegi

Lif ipi ve 3 numara Tığla örebileceğiniz Şirin Lif Modeli Kese şeklinde elini yakadan sokup içine Sabun koyarak Bebeklere Bebek Lifi Modeli olarak örülür.

Bu Güzel Hafta sonunda bu model öncesin de paylaştığım Yakalı Bebek Cepken Modeli Şişle nasıl örülür? detayları ve anlatılı videoları burada.

Eğer Çeyizini için Yeni Tasarım Lif Modelleri görmek isterseniz burada linkini verdiğim modeli inceleyebilir Renkl kolay örnekli Lif yapılışını görebilirsiniz.

Hamam Bezi Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İNCİLİ ÇİÇEKLİ YELEK LİF MODELİ YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*