İNCİLİ ÇİÇEKLİ YELEK LİF MODELİ YAPIMI

incili-yelek-lif-yapimi
incili-yelek-lif-yapimi

El sokmalı Kese şeklinde İncili Çiçekli Yelek Lif Modeli Tarifi ve Açıklamalı yapımı Çiçek süslemelerine kadar Çeyizlik Yelek Lif Açıklamalı.

2 renk Keseli Hamam Lifi modelini daha önceden daha ufak modeli ile burada yayınlamıştım.Ancak Bugün öğreneceğimiz Model İncili Örgü Tığ Çiçekler ile süslenen Cepli Yelek Lif modeli olarak biraz daha değişik.

cepli-yelek-hamam-lifi
cepli-yelek-hamam-lifi

Tığ tekniklerin de sıkça uygulanan Rokoko Lif Modelini de Bugün Nazarca Lif Modelleri bölümün de anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunduk.

Model olarak Bebek Yeleği Lif Modeli şeklinde olan bu model istenirse Bebek Yelek modeli olarak ta yapılır. Lif ipi ile de Yelek örülür ama Bebe ipleri ile daha dayanıklı yapılır.

cicekli-yelek-banyo-lifi
cicekli-yelek-banyo-lifi

Bu boylarda ördüğünüz de Yeni Doğan Örgü Yelek modeli olarak tam olacaktır. lif yapacak olanlar Kese şeklinde olması için atını kenar oyası ile kapatabilirler.
Yelek Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİŞ İLE 2 YAŞ KIZ ÇOCUK ELBİSE TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*